| DutuLike a întrebat:

Imi dati si mie niste site-uri cu bancuri cu injuraturi?

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nebunit, vrei sa ma bata taty, tu nu sti ca daca injuri iti taie popa limboaca?

| suităr a răspuns (pentru anonim_4396):

Da el de unde știe ce cauti tu? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru suităr):

Cine el, tati sau popandau'?

| suităr a răspuns (pentru anonim_4396):

Amândoi

| anonim_4396 a răspuns (pentru suităr):

Pai ce. tu nu sti? Taty meu e dotat, phhhiuuuu da ce mai dotat e mai nene mai, are un paranormal care ma simte la 3 stati de tramvai si da ordin in casa, puneti masa ca vine baiatu' mancal-ar tata pe el de fromos laughing iar nea popica nu ai cum sa nu sti, e subalternul lui Sf. Petru bre, ajunge sa arunce Sfantul o geana pe mine ca popa stie ce am facut toata luna laughing CIA si FBI-ul la un loc nu altceva laughing

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Muri-ti-ar chefu de injuraturi.

| Dippa a răspuns:

Exista Google...