| anonim_4396 a întrebat:

V-ar place sa avem o iarna lunga cu multa zapada?

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Da...ca sa se anuleze scoala big grin

| BRG a răspuns:

Da, zăpada i mi place mult, dar să stau în casă să mă uit pe geam cum ninge, nu să fiu în trafic în aglomeratie și să stau 2 ore in tramvai din cauza blocajului.

| Rockart a răspuns:

Bună! Urăăăăsc frigul. Atunci când ninge nu e chiar atat de frig, deci cu multă zăpada dar scurtă.

| negru30 a răspuns:

Nu - mi place iarna pentru ca natura este moarta - vorba vine

| Andrada003 a răspuns:

Mie imi place iarna ca e zapada, ne jucam, facem bulgari! Dar nuprea mi-ar placea ca este frig si natura este moarta! Pa pa!

| VladimirPutin a răspuns:

Da fără zăpadă

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Nu.Ca o sa inghet

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zapada? Da! Gheata? Nu! Lunga? Nu! Asi vrea o iarna "echilibrata" termic si temporal, daca pot spune asa. Imi place iarna. Aerul e mai curat si zapada pufoasa ce sticleste peste tot in lumina becurilor de dimineata, cand inca e intuneric afara e superba. Ma simt intr-o lume de basm, pana apar primele persoane care incep sa faca demonstratii de nesimtire si sa prolifereze injurii.

| TheSpongebobb123 a răspuns:

DAAAAA ♥ de abia astept sa ninga ♥ ♥