| anonima25 a întrebat:

Îmi spuneti si mie glume cu intrebari sau culmi ex: culmea culmilor: ar fi culmea sa o mai stiu si pe asta

Răspuns Câştigător
| TashaUhm a răspuns:

Culmea curajului-sa sari de pe un bloc de desen.
Culmea zborului-sa zbori pe cerul gurii
Culmea nesimtirii-sa scrii pe coliva''la multi ani!''.
Culmea plictiselii-sa te apuci de tuns oua.
Culmea unui nasture-cand ia viadra se face pioneza.
Culmea rabdarii-sa te apuci sa faci curat pe TPU.
Culmea prostiei-sa te prefaci ca esti prost si sa ramai asa!
Culmea rasului-sa gadili un bec si sa rada centrala!
Culmea mancarii-sa pamanci piept de pui si sa-ti ramana sutienul intre dinti.

10 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Culmea culmilor: să pui o astfel de întrebare pe TPU și să mai aștepți și răspunsuri coerente

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Nu.

| Liviu a răspuns:

Culmea lacomiei laughing sa vomiti cu gura inchisa sa nu iasa bucatile mari.
Sau culmea nesimtiri.
Sa te Chhhhh la om la usa
Da carei culmea culmea nesimtiri?
sa bati la usa si sa ceri hartielaughing

| FartsMaker a răspuns:

Culmea ghinionului:Sa te asezi in carul cu fan si sa-ti intre acu-n fund

Răspuns utilizator avertizat
| SootheMySoul a răspuns:

Culmea mancarii:sa mananci piept de pui si sa-ti ramana sutienul intre dinti...

| Cookie28 a răspuns:

Culmea prostiei:sa impingi o babuta pe scari si sa o intrebi de ce fuge

A:care este culmea fotbalului?
B:sa dai gol in direct si sa ratezi in reluare
culmea culmilor:

Sa sperii un chel si sa i se faca parul maciuca!