| ايرينا a întrebat:

Imi spuneti si mie o intamplare amuzanta care vi s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| deejayra a răspuns:

Mda...cand eram la mare la hotel si m-a trecut pisharea...am intrat in baia din camera si m-am usurat...toate bune si frumoase trag apa ma spal pe maini si ies din baie...si o vad pe una in tatzele goale care se uita speriata la mine...atunci mi-am dat seama ca gresisem camera

14 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

In fiecare zi raspund intrebarilor de pe TPU si majoritatea raspunsurilor sunt considerate amuzante, nu e amuzant?

| juniper a răspuns:

In clasa 1 m-am dus la scoala in vacanta laughing, nu stiam pe atunci cand trebuie si cand nu. laughing

| Pho3nix a răspuns:

Eram mai mic si eram la tara.
Ma jucam cu pisica si la un moment dat am luat-o si am bagat-o in soba (norocul ei ca nu era aprins focul). Mama se plimba prin camera si la un moment dat aude ''miau miau''. Deschide mama soba si pisica iesa plina de cenusa. Mama s-a speriat si imediat a tipat ''claudiuuu, unde esti ca te bat tare''. laughing
Eu cand am auzit-o mi-am dat seama ca nu e de bine si am fugit.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| danbnz a răspuns:

Plecasem cu masina personala intr-o noapte... ma tot miram de ce nu vad bine soseaua, ma gindeam ca sint obosit si ochii ma lasa... aiurea, uitasem sa aprind farurile!

| ayddyshhmee a răspuns:

Legiuitoare, trista intamplarea ta, scuze k ti-am marcat raspunsul drept stupid, a fost din graba.
Pai am trecut si eu prin mult intamplari amuzante dar nu mai imi amintesc exact. Dar imi amintesc una, voiam sa ii spun ceva unei fete pe mess, da` ma trezesc ca ii spun alteia. Si nu era ceva banal, era ceva destul de secret. lool crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Îţi spun una tristă: am aşteptat o ambulanţă în Bucureşti, chiar ieri, timp de 7 ore (nu exagerez) pentru a o transfera pe mama mea de la un spital la altul. Să te ferească Dumnezeu să intri pe mâna doctorilor, te distrug...
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vrut sa vintur varza pusa la murat cu aspiratorul trecut pe invers.Am bagat in priza si am introdus furtunul in fundul bidonului (sa se vinture cit mai bine)dar cind am dat drumul a aruncat toata moarea din bidon.Eu eram asa de sarat ca parca facuse-m baie in mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai acum doua zile mi s-a intamplat o chestie nu prea haioasa pentru mine.Am in clasa o colega manelista si fitoasa pe care nu o suport si in ziua respectiva ma cam certasem cu ea, iar intr-o pauza cand stateam linistita in banca mea a venit si mi-a turnat un pahar de Cola in cap. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu prea mi s-au intalmplat chestii haioase...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda nu e chiar una haioasa, e una nasoala, dar totusi am ras, plecam cu o prietena, iubitul ei si iubitul meu de la restaurant si era gheata pe scari, iar de la a treia scara pana la ultima mam lovit si pe la coastabig grinbig grindeci v-ati dat seama ce am patithee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da m-am pisat pe mine

| sHock a răspuns:

Eram intr'o dimineata la scoala vietiilaughing.
Si aveam pe mine un top(maieu din ala fara maneci)...si mergeam eu linistita pe coridor pana ma striga profu' de filosofie si imi spune: "Cristinooo, ia uite ce darnica a fost mama natura cu tinelaughing" (ramasese sutienu' la vederee:-