| anonim_4396 a întrebat:

Hey! big grin Haideti sa ne amuzam putin!hee hee Spuneti-mi cate o intamplare amuzanta care vi s-a intamplat.Nu conteaza unde s-a intamplat la scoala afara nu conteaza. Funda cea mai amuzanta!winkinglove struck

5 răspunsuri:
| Komododragosh a răspuns:

Eram in liceu, clasa a 10-a, era luna ianuarie si era o zapada foaarte mare, cam cum e acum. In curtea scolii, dupa ce am iesit de la scoala, ma asteptau 3 indivizi. Eram cat de cat fortos, dar l-a pus tocmai pe cel mai mare sa ma puna jos, el avand vreo 80 si ceva de kile, eu 52 ( in perioada aia ). M-a pus jos, dar l-am luat cu mine. Ceilalti 2 au dat cu zapada o gramada, dar mai mult au dat pe el decat pe mine, nu ma puteam ridica, dar ma rasuceam, si am scapata nevatamat happy. Eu liber si fara zapada sub haine, iar colegul cel mare, ziceai ca era Yetti laughing. Deci, farsele nu merg tot timpul happy

| Betty18 a răspuns:

Nu cred ca e cea mai amuzanta din viata mea, dar asta e mai recenta si mi-am amintit-o.

eram la mare anul trecut, si stateam intr-o camera 4 fete, toate eram virgine, iar una din ele avea prieten. am fost la club, iar acolo ne-am intalnit cu niste tipi de la noi din oras,, am baut si ne-am ametit rau. eu si cu o prietena am stat cu un tip, dupa care am plecat la cazare, insa amicul a vrut s-o conduca pe prietena mea.

noi am ajuns in camera, si ne-am pus sa dormim, insa in acest timp urca si prietena mea cu amicul ei ca nu a mai plecat.

noi am adormit, iar cand am vazut ca in pat langa diana si crina mai este inca un tip fara tricou pe el am avut reactii ciudate si amuzanterolling on the floor nu se intamplase oricum nimic rau, dar ala a ramas fara tricou ca si l-a dat el jos din cauza caldurii, era muci si el laughing singura care a vazut ca intrase in camera el era Diana, dar ametiti cum era i-a zis ca pleaca, sta doar oleaca si au adormit, insa ea nu, mai TARZIU.

Alina din pat cu mine se trezeste spre dimineata se uita si crede ca viseazarolling on the floor zice,, nu eu visez, dupa care se culca la loc."

Ma trezesc eu, habar n-am ce-i cu mine si dintr-o data il vad pe ala fara tricou in patul de vizavi. Ii dau cu palmele peste picioare prietenei din pat,, tu! tu! ce e? ce e cu asta? ce s-a intamplat? In momentul ala mi-au trecut prin cap o mie de chestii: in primul rand credeam ca am ajuns noi la ei in camera, dar m-am uitat si am vazut ca suntem la noi. M-am speriat si mai tare si ma uitam pe jos, sau prin baie sa vad daca e tipul cu care am statusem cu o seara inainte pe acolo. Tot imi ziceam,, ba ce se intampla, oare ce s-a intamplat, daca am facut ceva? il cautam intr-o camera cu privirea pe alarolling on the floor Da nu are cum ca eu stiu FOARTE BINE ca am venit cu fetele." in cateva secunde mi-au trecut prin minte o mie de scenerii pana cand m-am linistit si am vazut ca totul e in regula.

Alina nici ea nu stia exact despre ce e vorba, credea ca visase.

Iar Diana, tipa este cuplata s-a dus la baie si plangea ca vai daca aude prietenul ei ce o sa faca…

Se trezeste si Crina buimacita total, nu stia exact ce s-a intamplat si ne luam putin de ea. Nataraul ala dormea si noi ne gandeam ca ce facem, ca cine stie ce o sa zica lumea din oras si prietenii lui, ca vai au dormit la noi peste noapte si n-o sa creada ca nu s-a intamplat nimic. Am uitat sa mentionez ca stau intr-un oras plin de barfitori, iar prietenii tipului facea parte din ei.

Ne amuzam, ne mai certam, ii facem poze tipului la sosetele rupte si murdare, mai discutam, dupa care se trezeste si vrea sa plece, iar noi NU il lasam sa plece pana nu vorbim rolling on the floor) ma pun in fata camerei,, tu nu iesi de aici! "

Ii zicem noi ca avem o problema pentru ca ai dormit aici, ca prietenii tai sunt niste barfitori si o sa manance ****…bla bla bla, chiar si el recunoaste si zice,, oricum daca eu ii zic ca am dormit aici cu ea si le zic ca nu s-a intamplat nimic nu ma vor crede! "

Vedea ca noi suntem mai panicate si tot zicea, "da ce mare branza ca am dormit aici, nu e nimic iesit din comun, si noi la cazare dormim baieti cu fete! " Da asa o fi, dar aici e cu totul alta situatie….era vorba de ea si de el, de fapt importanta era reputatia prietenei noastre, dar si a noastra.

Pana la urma ne-am hotarat sa zicem ca au fost la rasarit si dupa aceea au baut o cafea. Cred ca asta le-o fi zis…

Diana era suparat zicea ca pleaca cu primul tren acasa, iar noi eram venite de o noapte acolo, insa am convins-o intr-un final, ca mai apoi sa radem de toata aceasta chestie. Daca ne-ai fi vazut reactiile Doamne…rolling on the floor) nici mie nu imi vine sa cred

| ochiverzi91 a răspuns:

Avand in vedere ca este la categoria "Dragoste si sex" ar trebui sa povestim o intamplare amuzanta despre sex sau...
In fine, intr-o noapte trebuia sa dorm la prietenul meu care era singur acasa, dar inainte sa merg la el am fost la un vecin de bloc de-al lui ca sa bem ceva cu prietenii (prietenul ma astepta saracul in pat acasa la el)

Atat de tare ma ametisem, era destul de tarziu si vroiam sa plec, zic si facut. Nici geanta, nici geaca, nici papucii nu mi i-am luat laughing
M-am ridicat de la masa, am salutat lumea si dusa m-am facut laughing plecasem in papuci de casa, doar telefonul il aveam la mine si ma sunau astia ca disperatii sa imi spuna ca am plecat in papuci de casa

Dar cum eram beata nu intelegeam ce spuneau, nici sa inchid telefonul nu mai stiam pentru ca me exasperau aia cu telefoanelelaughing

Asa ca i-am scos bateria. Cand am ajuns sus la prieten si m-a vazut a ramas masca rolling on the floor Sa nu mai spun ca am stat toata noaptea cu ligheanul langa mine si am vomitat.saracul de el laughing

| Marialy a răspuns:

S-a intamplat chiar azi la ora de chimie. dna era la usa si eu i-am zis unui baiat sa se duca la el in banca (era la mine la banca) si se duce baiatul respectiv si face aahhh ohhh si intra dna si il aude si toata clasa radea (cativa colegi au cazut pe jos de pe scaune de raas laughing rolling on the floor ).

| deeea_1471 a răspuns:

Am doua povesti amuzante:
1.era in clasa a 7. a la ora de biologie si era vorba despre serpi si venin.etc.un coleg mai fraier de fel se ridica sa ne povesteasca ca daca un sarpe te musca(veninos bineinteles)trebuie sa il musti si tu pe el de cap ca sa scoti veninullaughing
2.eram intr.o tabara ecologica si voluntarii(2 baietii) de vreo 20-24 ani (cuminti nu.)asa.noi mancam pe la 7 dupa-amiaza iar pana seara ni se facea iar foame si noi aveam mereu dulciuri.baietii astia doi se prinsesera si seara veneau la noi de foamelaughing(in ziua aceea fusesem la o fabrica si ne dadusera niste tuburi si niste afise de carton ca monstre)si noi facusem afisul sul si i pusesem in cap tubul ala.si radeam. chiar era amuzant si ma rog il aruncasem prin camera.seara cand au venit cei 2 dupa mancare unul se apleaca si gaseste ala.semana cu un***laughings-a ridicat si a fugit de a rupt pamantullaughing