| popescuadelaioana a întrebat:

Imi spuneti va rog de unde pot gasi un program pentru schimbarea culorii ochiilor din poze? mersi.

6 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Photoshop e foarte bun pentru asta insa si Portrait profesional e super(in special modifica tenul de cosuri, pete, alunite, pistrui, etc) dar e bun si sa-ti schimbi culoarea ochilor!

| Raisa a răspuns:

Eu folosesc photoshop si e ft ft bun daca stii cum sa-l folosesti :*

| enemig0 a răspuns:

Picassa3 e foarte simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nik

| eveline a răspuns:

Cel mai frumos program online este tazz.trebuie sa iti faci cont si poti sa te pensezi online, sa iti pui lentile de culori diferite, sa te machezi. f tare:X:X}
http://www.taaz.com/
Sper ca iti este de folos. Zbye:D

| BarbieBlank a răspuns:

Gimp