| adelapopescuioana a întrebat:

imi spuneti si mie va rog de unde pot gasi un program care sa schimbe culoarea ochiilor in poze? multumesc.

1 răspuns:
| Malvina24 a răspuns:

Adobe Photoshop e cel mai bun si poti schimba cu usurinta culoarea ochilor(trebuie sa stii sa-l folosesti desi la inceput pare putin complicat insa pana la urma te vei descurca!) mai este si Portrait Profesional(Foarte bun pentru a modifica fata-eu cu ajutorul acestui program am sters cosurile, petele sau alunitele de pe fata! Poti sterge si pistruii (pe scurt sa ai un ten de printesa) poti schimba si culoarea ochilor cu acest program!(e gratuit)