| Barajag a întrebat:

In afara de imbracaminte, ce mai tineti in sifornier?big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
30 răspunsuri:
| Barajag explică:

@harciog:telefoanele le pastrezi pentru nepotei?laughing
@abc:sa inteleg ca ai un adevarat arsenal?hee heeMai imparte si cu noibig grin

| Razvan a răspuns:

Otrava pentru soareci, pusa de un caiet de matematicadevil
Niste prostii luate de la second-hand pentru a-mi redecora camera
Frunze uscate tot pentru aceeasi chestie
Vreo doua boxe terminate
Un plici de muste
Si o sticla de bere goalalaughing

| cretzufinish a răspuns:

Umbrele, posete, cutii de cadouri si petale de trandafiri laughing (nu imprastiate bineinteles). De ce? Nu stii ce sa arunci? big grin

| cretzufinish a răspuns:

Umbrele, posete, cutii de cadouri si petale de la trandafiri laughing (nu imprastiate bineinteles)...De ce? Nu stii ce sa arunci? big grin
PS: Scuze daca se va posta de 2 ori, dar aparuse niste chestii ciudate cand am apasat "raspunde" laughing

lolita
| lolita a răspuns:

Cativa ursuleti.winking rolling on the floor

lolita
| lolita a răspuns:

Cativa ursuleti,winking laughing

| Reew a răspuns:

Paiiii...cam nimic referindu-am la faptul ca tin numai haine big grin.

| User a răspuns:

O blana de ursdevil

| Fluffy a răspuns:

Mancare laughing

| CreepyCrow a răspuns:

Pe tinelaughing

| Andutsaa a răspuns:

Pai am o colectie de molii cu care mama nu a fost de acord asa ca le-am ascuns in sifonierbatting eyelashes! Oare are ceva? Cred ca le place acolo ca am gasit bluze cu gauri thinking

Pusy:*

| cerculetezburatoare a răspuns:

Cum tii tu imbracamintea in frigider? (apropo de cand l-am cumparat e defect - nu se raceste, si mai scrie si pe el DULAP (SIFONIER)- un sfatlaughing). Ce rost mai are cutia magica unde apesi butoanele alea si incep hainele sa se incalzeasca si sa se roteasca daca tu pui hainele in frigider?
Va rog observati ironia happy

| Laurici :x a răspuns:

Am o cutie cu tot felul de amintiri, poze chestiute laughing si praf laughing sau paianjeni vate o data laughing

| SalutTpu a răspuns:

Nici eu nu stiu sigurwinking

prfml
| prfml a răspuns:

Praf si molii happy

| Anduciu a răspuns:

Feohnul, pozele de familie, niste mileuri, telefoanele mobile vechi si genti.

| Anileda a răspuns:

Posete, si banii...devil

| Азбука a răspuns:

Cateva grenade, arma de vanatoare, catuse [nu cele roz big grin ], vodka, prafurile, volanul masinii, trusa de scule, haina impermeabila, scrisori vechi, pozele bunicii, si tot asa, de toate whistling

| Азбука a răspuns:

@ursulika, haina impermeabila iti va fi de folos, sa nu-ti uzi blanita cand ploua... ca de restul, chiar nu ai nevoie... macar de-ar fi fost catusele roz tongue

| Dmonik a răspuns:

Eu jucam "de-a v-ati ascunselea" si mereu era sifonierul plin cu cate cineva, pana intr-o zi, cand n-am mai avut sifonier. Acum, mai tin hainele pe la vecini!hee hee

| MrGreen a răspuns:

Bere, H, prafuri, un weed shop, chiar sh chestii porno blushing (vibratoare, lubrifiante etc. )

| Steffyy a răspuns:

Jurnalul meu, bani, laughing

| Damian a răspuns:

Ferma de molii

| Georgiana2905 a răspuns:

Cred ca, ceea ce am prin poseta, uneori poate chiar si un maieutz sau altceva cam aceleasi lucruri am si in sifonier + uenele achizitii tongue Trebuie sa fiu pregatita ca vb aia ...vin vremuri grele.

| luckyman_4740 a răspuns:

Noi tinem pachetul pe care il asteptam de la tine, dar sincer, cam mic, sifonierul este de-a dreptul gol, inca mai asteptam!

| Aly_7975 a răspuns:

Posete tongue

| Zamfir_2974 a răspuns:

Amanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amantulbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amantiibatting eyelashes