| g3orgiana16 a întrebat:

Cine este prietena\ul la care tineti cel mai mult(in afara de familie sau prieteni\ehee hee

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Stef. El e ca si cum ar face parte din familie. N-am sa dau in superlative laudandu-l stie cat de mult il apreciez si sentimentul e reciproc.Suntem diferiti dar ne completamsmug

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ţin la prietenii mei, mult, foarte mult.

| bianka93 a răspuns:

Hmm la Pity mea... kolega mea de banca si de cls.happy
pe care o besk mult deoareke e merew alaturi de minelove struck

| All3 a răspuns:

Cel mai mult tzin la Clauditza, un fel de sora, ne intelegem foarte bine.

| g3orgiana16 explică:

La surioara de cruca mea mihaela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubitul