| Nero a întrebat:

In cate comicuri ati vazut chestia asta?
Deja devine evervant...:|
http://i.imgur.com/vETbS.png
Ps: recunosc ca la inceput si eu il foloseam dar uni abuzeaza de asta...

7 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Pai da, nimeni nu se p!$a mai bine ca mine.

| NoChanceForUs a răspuns:

Micționez pe comicurile astea plictisitoare.Le dau și foc.Iar cu cenușa plantez urzici pe care micționez iar,ca apoi să le dau la gâște,să le tai, fierb, și să le dau de mâncare la câinii vagabonți pe care îi voi arde ca mai apoi cu cenușa lor...

| Cretaker a răspuns:

Numele meu e NerO si fac dubstep de la zero.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Eu n-am folosit.

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Poutin.

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Calm my little dogbig hug [ glumescrolling on the floor ]. mda`. am vazut in multe comicuri, si pe mine ma cam enerveaza... mai ales ca sta sor`mea langa mine [are 7 ani] si tot intreaba "ce`i chestia aia galbena ce curge din chestia aia neagra?!:O"... de fiecare data aceeasi povestelaughing

| CaTaLiN41729 a răspuns:

Bagamias **** in comicurile voastre de **** niciunul nu deseneaza mai bine ca @Cretaker @DICKen @Mufla @Mhn24 @PinguinuL.