| RAY a întrebat:

**În doua săptămâni am avut peste 150 de bărbați** https://vm.tiktok.com/ZM8g4915k/

7 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Adevarul este ca, o femei poate avea 99999 barbati, pe cand un barbat chiar daca este atragator, nu poate avea multe femei si stii de ce? Pentru ca femeile sunt mereu curtate de disperatii dupa peezda. Daca majoritatea barbatilor erau nepasatori, altfel statea situatia, femeile erau nevoite sa caute barbatul, fiindca ele aveau "nevoi"winking.

| RAY explică (pentru Lukasssz):

Nu te ai uitat la clip, uitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spor la mai mult!

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

E. se putea și mai bine

| RAY explică (pentru UNEXPERTINCEPATOR):

Ce invitați avea și asta

| Bursucicapolară2 a răspuns:

Bravo! Continua tot așa, iubita și vei ajunge la boli cronice❤️

| RAY explică (pentru Bursucicapolară2):

Era bulangiu îmbrăcat în femeie, otv TV