| EuTeIubesc a întrebat:

Buna!^^. Catelusha mea este insarcinatalove strucklove struck.De vreo 1 saptamana...De mult timp asteptam sa se intample!love struck
Dar problema este urmatoarea: Am auzit k cateii cand nasc prima oara, puii mor:yawncrying. A doua oara traiesc, si a treia, Numai prima oaraa mor straight face ...Si nu vr sa se intample asta.
E adevarat?:-s:-s

Funda!happy
Bye^^

Răspuns Câştigător
| marianaana a răspuns:

Nu neaparat! eu am avut o catelusa care a facut 2 pui(prima data).din cei doi a trait doar unul sad. Deci nu cred ca e o regula sa moara cei de la prima nastere...

3 răspunsuri:
| Alexander123 a răspuns:

E o minciuna GOGONATA, catelusa mea a nascut 4 pui si toti au trait bine-mersi, NICIUNUL nu a murit, e doar o minciuna...

| EuTeIubesc explică (pentru Alexander123):

A nascut pentru prima oara sau a 2. a?raised eyebrows

| Alexander123 a răspuns (pentru EuTeIubesc):

Pentru PRIMA oara, si nu a murit niciunul din cei 4.