| Nenciu_Ioana_Narcisa_1972 a întrebat:

Inoti la mare,dintr-o data iti cade slipul, ce faci?

Răspuns Câştigător
| SmileyQueen a răspuns:

Dansez din buric pe manelele de fite indience de pe plaja de nudisti. laughingrolling on the floor *o apuca rasul*

| Nenciu_Ioana_Narcisa_1972 explică (pentru SmileyQueen):

Dap laughing m-a apucat rasul!

| Nenciu_Ioana_Narcisa_1972 explică (pentru SmileyQueen):

Ma doare rasul de la atata burta!

| SmileyQueen a răspuns (pentru SmileyQueen):

Mersi de funda:X

39 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Improvizez unul din alge şi scoici şi scap ca un badass.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Ce mai zice regele meu? love struck

| Nenciu_Ioana_Narcisa_1972 explică (pentru Ashadow):

Wtf is here? boy....huh,i'm a lady, huh, huh, huh! ......glumeam,m-a apucat distractia de la atata ras de dinainte! hey.

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai nimic $ucarimea ta :*

| Nenciu_Ioana_Narcisa_1972 explică (pentru Ashadow):

Dar ce ai cu mine?

| Ashadow a răspuns (pentru Nenciu_Ioana_Narcisa_1972):

Nimic,n-am ajuns inca la notificare.
Le iau si eu pe rand, asa e frumos.

mdaaa, nu stiu ce sa raspund, m-ai lasat mut [sau lipsit de degete(pentru tastat)sau ceva]

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Uite vorbesc cu dumnezeiasca mea umbră love struck u

Frumoase rename-uri dai la pozele din pc, eu în afară de "sdfhsadgsbfgsdfds" nu mai ştiu nimic, dar nu chiar.

Ia zî, îţi plac ratzuştele ude la fulgi?

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Hm,da,macar e un cuvant intreg, majoritatea sunt onomatopee.

Hiii te-ai udat la fulguleti? Da-i repede jos de pe tine sa nu faci pneumonie smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Scuze iubire dar n-am ajuns la lecţia aia. Uite, mi-am pus şi vârsta reală la profil.

E iulie deja, nu mai fac pneumonie; făcui anul trecut. Şi dacă nu mai vlei să fac pneumonie, ia-mă de alipioale şi stlânge-mă taare la tine-n blaţe la căldurică puppy dog eyes
aaaahhhhhhhhhhhhh:X

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

...te dai mare ca esti mai batrana, eu nu iau babe in brate >.>

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Ah, la 8 ani sunt mai bătrână decât tine? Stai aşa că tu erai a 4-a parcă...
Ia-mă jegosule în braţe.
ce dur
*îşi scutură fulgii de scorţişoară şi cimbru şi se unge suav cu cocolino*

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Ah vino-n-iîu ce-i cu mecla aia

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Ce, nu-ţi place? laughing

Concluzie: Nu vă mai scuturaţi fulgii de cimbru şi scorţişoară şi nu-l mai ungeţi cu cocolino că-s mari şanse să vă transformaţi într-un porcâine.

Şiii, dragul meu Sofocles, acu pot să continui tema la mate?batting eyelashes

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

O Doamne, te-am intrerupt din facut teme?
Imi ramai datoare pe viata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Da, crede-mă că chiar acum îmi făceam tema la fizică :'(. Nu-mi şede bine?

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

M-ai cam blocat cu intrebarea asta avand in vedere poza pe care o ai la profil.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

A tha e may mijthou:*******
Doaamneee mânca-ţi-aş ochii tăilove struck

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Vai dragul meu.
Dacă n-avea bretonul ăla semăna cu mine. Doar c-am părul negru... mdăăăăă mai negru decât negrul.

| AirănMeidăn a răspuns:

Pix sau stilou?

| PedoBarbie a răspuns:

Caut slipul şi îl pun înapoi pe mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi tu cumva că port eu slip?
http://assetsro.tpu.ro/assets/users_profile/2014/03/08/1251179/ratzushk.jpg
Nu dudă, îi poţi admira lenjăria săcsi a lui Lis, că eu n-am aşe ceva.

http://i.imgur.com/SeWXKlT.jpg
Stai aşa că nici ăsta nu poartă =))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi pun slipul înapoi.

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Ma mandresc cu arma din dotare.

| AR1373 a răspuns:

Incep sa dansez dezbracata in apa(ca orice om normal de pe planeta, desigur), ce naiba as pute face.

| DalyanKawaiiiii a răspuns:

Stig la pesti sa-mi dea slipul inapoi

| Pisicamop a răspuns:

Stau in apa pana imi gasesc slipul

| Cucuriguuu a răspuns:

Zambesti draga, si te rogi sa-ti stea cocoselul bine, sau cocosica...