| VibeTrix a întrebat:

Oracol
Despre de toate laughing
1. Daca ai fi o masina, ce model ai prefera sa fi?
2. Ce crezi ca le place cel mai mult femeilor, dar cel mai putin?
3. Daca ai putea sa-ti alegi o superputere pentru toata viata, care ar fi?
4. Daca te-ai putea intoarce in timp,pe vremea cand erai copil, ce sfat ti-ai da?
5. Daca ai intra din greseala peste mine la duș, unde ai privi prima data? rolling on the floor)
6. Ce-ai face daca in timp ce inoti ti-ai pierde slipul? laughing)
7. Crezi in dragoste la 1 vedere?
8. Care este vedeta care o apreciezi cel mai mult?
9. Cum definesti o femeie sexy?
10. Care este cel mai indraznet lucru pe care l-ai scris intr-un sms?
11. Ai fost vreodata prins in timp ce faceai s*x sau te masturbai?
bye rolling on the floor)

31 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

1.nu ma pricep la masini
2.prostii
3.constrangere
4. Sa imi las parul sa creasca si sa nu mananc mut lol
5. sper sa orbesc pentru 10 secunde
6.Nu imi place sa merg la bai sau stranduri
7.Da
8.Jackie Chan
9.Cea care isi pune corpul in evidenta fara sa fie 90%dezbracata
10.Habar nu am, scriu multe prostii
11.Nu

| FataCuChitaraMun?ilor a răspuns:

1.Audi A4, negru;
2.Complimente şi jigniri;
3.Invizibilitate.
4.Treci înapoi în p.m.;
5. Dacă eşti fată, lungimea părului.
Dacă eşti băiat, părul de pe picioare.
6.L-aş căuta.
În cel mai rău caz aş rămâne în apă, până aş găsi ceva să mă acopere.
7.Nu.
8.Nu am preferinţe.
Dar îmi place Sam Smith ca bărbat.
9.Inteligentă.
10.Dacă nu eşti punctual, te las fără moştenitori.
11.Da.
Bye!

| RAY a răspuns:

1 mercedes
2 banii sau un urat cu burta mare
3 banii nelimitati
4 sa nu fiu asa sincer cu toata lumea ca nu se merita
5 nu stiu, sa punem in practica
6 as impusca toata lumea
7 nu
8 inna
9 una frumoasa
10 ca pot trai si fara vagin
11 da

| RainmakerX a răspuns:

1.Porsche Cayman S
2.Ciocolata -cel mai mult
Baietii prost crescuti-cel mai putin (aveam alt termen dar nu am vrut sa jignesc)
3.Teleportare...e lene mare, stiu.
4.Nu te mai apuca de jocuri pc care nu sunt online ca oricum o sa le stergi candva si tot ce ai facut a fost doar o mare pierdere de timp.
5.Ce intrebare pentru oracol... daca as intra atunci ar fi din adins, doar nu sunt surd sau chior ca sa nu imi dau seama ca e cineva de acolo.Depinde daca ai sau nu ceva de aratat.

6.Alta intrebare de oracol smug LOL
In primul rand nu inot in slipi ci in pantaloni scurti sau ceva de genul, din motive pe care unii le pot ghici...Vai de voi, numai la prostii va ganditi acum rolling on the floor
Daca ar fi sa se intample atunci as sta in apa pana cand ori as gasi acea pereche de pe langa mine ori pana cand ar veni un prieten/o ruda care sa-mi aduca un prosop...De obicei eu nu ma duc la piscina/strand singur intrucat e naspa, ce naiba.
7.Nu.
8.Morgan Freeman
9.O femeie care nu e de moravuri usoare si care totusi arata bine...

10.Cel mai indraznet lucru scris unei persoane de acelasi sex sau?

Pai, la baiat a fost cam asa "Raspunde naiba odata la telefon ca ti-l leg de gat! Stiu ce ai facut, nu e nimic, raspunde doar ca vreau si eu sa vorbim, atat...nu te omor inca ma mai gandesc."

La fata..."Imi pare rau dar nu am fost la acea ora ca sa-ti pot da lectia la biologie" rolling on the floor Nu dau SMS fetelor, sorry!

11.Ce intrebare...De ce intrebi? Nu, nu sunt obsedat de asta ca altii. NEVER smug Dar tu?

| raMLesS a răspuns:

1. Maşină Nokia mişto.
2. Cel mai mult le place **** şi cel mai puţin o floare.
3. Să zbor.
4. Să bag bicicleta la boxă, mi-o vor fura hoţii straight face
5. Yackk, la mu*a ta de castron.
6. M-aş scufunda şi aş încerca să prind slipul de dedesubtul apei.
7. Nu, nu cred nici în asta normală.
8. Bobby Lashley, ăla de la wrestling (reziling)
9. Are cu*u mare şi trebuie să bag veveriţa în scorbura ei.
10. Nu este unul ci mai multe.
11. Nu mă cheamă Raluca.

| VibeTrix explică (pentru raMLesS):

I don't want to see

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru VibeTrix):

Lidere spiritual imi plac oracolele tale

| SergiuBoss11 a răspuns:

1 Ferrari, sa te iau la bord cu 300 de cai putere
2 Spune-mi tu
3 Puterea de a iti controla inima ta de fata de 13 ani
4.Sa imi fac cont pe TPU ca sa o intalnesc pe vibetrix
5 la pasarica.
6 l-as cauta
7 da, doar trec printr-una acum
8 vibetrix liderul spiritual
9 Vibetrix
10 "Ba, m-am indragostit de vibetrix"
11 da, dar nu vreau sa rememorez

| LePotato a răspuns:

1. Unul cu 4 roti
2. Nu stiu, tu ce crezi?
3. As vrea sa fiu invizibil
4."Deschide ochii bine"; etc
5. Spre dus
6. Mi-as folosi super-puterea(invizibilitatea big grin)
7. Nu
8. Nu stiu
9. o.O
10. "îndrazneț"
11. Wtf?!

| VibeTrix explică (pentru LePotato):

I don't want to see laughing)

| LePotato a răspuns (pentru VibeTrix):

What? big grin

| VibeTrix explică (pentru LePotato):

Nothing...

| LePotato a răspuns (pentru VibeTrix):

Ok...thinking

| RareşTPUro a răspuns:

12. Iti place sa folosesti pozele altor fete?

De ce?

| VibeTrix explică (pentru RareşTPUro):

De unde stii ca sunt pozele altor fete?

| RareşTPUro a răspuns (pentru VibeTrix):

Se observa de la distanta... din cauza ca fiecare poza, este cu cate o alta fata.happy

| VibeTrix explică (pentru RareşTPUro):

Ba nu e. Tu nici nu m-ai vazut la fata..adica sunt (este, na. dar nu e asa) alta față

| RareşTPUro a răspuns (pentru VibeTrix):

Simplu de recunoscut o fata de -15 ani care fura sau incearca sa fure identitatea altei fete de 18-19 ani... imi dau seama imediat dupa felul intrebarilor si a raspunsurilor date.

| Copac13 a răspuns:

1. trabant
2.nu stiu nu-s femeie
3.nemurirea
4.lasa CS-ul si invata idiotule
5.sunt minori pe aicea deci mai bine tac
6.nu am slip
7.nu la 2 vederi
8. Avicii(ii preferatul meu)
9.cum am zis is minori pe aicea
10.io nu prea scriu sms-uri
11.nu cam ciudata intrebarea

| VibeTrix explică (pentru Copac13):

laughing))))) Dar tu nu esti minor? Bine, si eu is rolling on the floor

| Copac13 a răspuns (pentru VibeTrix):

Cateodata ma sperii

| VibeTrix explică (pentru Copac13):

laughing)))))) De ce, ma? sunt chiar asa urata?

| Copac13 a răspuns (pentru VibeTrix):

Nici nu te-am vazut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Nu as prefera
2.As vrea sa stiu si eu
3.Nemurirea.Sa ajut oamenii la infinit.
4.Sincer...nu stiu.
5.La chipul tau
6.Merg mai departe
7.Da
8.Arnold Schwarzenegger.
9.No comment.
10.Nu stiu
11.Da mie nu imi place sa fiu prins, eu o fac in vazul tuturorlaughingLOL

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu si minunatele tale oracole. unde-i premiul tau?

| AleisterHN a răspuns:

1. Scania R 1000
2. Ceea ce i-a șoptit uzurpatorul Evei, nici Dumnezeu nu poate spune.
3.Să-mi folosesc creierul la capacitate maximă, îmi dau seama pe urmă de restul.
4. Nu le da părinților satisfacția de a-ți programa viitorul.
5. Bat la ușă înainte să intru și deci, voi evita o astfel de situație.
6. Nu știu să înot.
8. Niciuna, nu apreciez pe nimeni, în afară de mine. Sunt cu mine însămi un evaluator critic și puternic.
9. Sunt femeie, nu mă pot pronunța, fiindcă n-am înclinații sexuale ieșite de pe orbita terestră.
10. Nu îmi place să comunic prin mesaje, eu sun omul când vreau să vorbesc.
11. De ce?