| DianaH a întrebat:

Ce ai face daca in timp ce inoti ti-ai pierde slipul?
Unui prieten de al meu i s-a intamplat si in acest timp era filmat. Acum toti rad de el. Ce trebuia sa faca?

Răspuns Câştigător
| LuciWv a răspuns:

Sa-i ignore, sunt niste prosti care n-au ce face si rad de necazurile altora.
Poate si ei au facut ceva odata si a ras cineva de ei, de asta fac asa cevawinking

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Pai iti dai seama cand cade laughing si il pui inapoi repede.

| TPUuser199 a răspuns:

Saracul laughing
Hai pe bune, astia care spun ca ''rad ca prostii'', sunt sigura ca si ei ar fi ras. Da` na, acum sa ne dam si noi ''crestini buni'' -_-

| HelloKittyscoala123 a răspuns:

Li se intampla tuturor. Ce sa faci? Asta-i viata. happy Sa incerce sa ii ignore pe cei ce rad.