| anonim_4396 a întrebat:

Intamplari la gard. un tip, ii propune o partida de amor unei femei pe strada. ea ii spune ca si acum e disponibila. merge tipul dupa ea. se intampla la tara. ea merge mai repede si intra pe o poarta.intr-o ulita infundata.langa poarta ei era poarta vecinei care tocmai voia sa intre.era o baba de 80 de ani si fiind intunerec s-a aplecat sa vada gaura cheii, bajbaind pe acolo. tipul cand ajunge o vede si crede ca e tipa lui si-l asteapta.si hat la baba pe la spate sa indeplineasca ritualu de imperechere. a fost ca la desene animate. scandal, vecini, politie, gerontofilie curata ce mai. voi mai stiti povesti cu garduri?

Răspuns Câştigător
| sorin a răspuns:

Mai traieste babuta?laughing

6 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

laughing si baba? a cracnit din dinti?

| Elly4all a răspuns:

Am o singura intrebare:... sper ca nu e adevarata poveste... OK?straight face

| autoboy a răspuns:

Doua ardelence, vecine discuta peste gard:
- No, tu Marie, nu l-ai vast pe Ion al meu?
-Ba da, ca o fost p-aci!
No, si ce-o vrut?
-Nu stiu. C-o venit, m-o f... t da n-o zis ce-o vrut!

| autoboy a răspuns:

Teroare mare la spitalul de nebuni. În fiecare zi, nebunii evadau. În prima zi la spital erau garduri de doi metri înălţime. Vin nebunii dimineaţa, pun scări pe garduri şi evadează. Cu greu îi aduc gardienii înapoi. Seara montează garduri de trei metri înălţime.
A doua zi dimineaţa, nebunii ies în curte şi aţă la gard, scările pe el şi tuleo. Îi aduc din nou gardienii. Disperat, directorul spitalului de nebuni, nu ştie ce să mai facă. Se hotărăşte să pună garduri mici, de un metru, ce-o fi o fi. Dimineaţa, nebunii iau scările, se duc la gard şi se blochează. Stau ăştia, se scarpină în cap, se gîndesc, nimic, nici o idee. Vine directorul şi îi întreabă:
- De ce nu aţi evadat şi acum?
- Păi nu prea ştim să punem scările pe gard.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughingsi cred ca babutei nu i-a placut...laughinga mai fost ceva cu babele astea, dar fara gard. daduse la stiri:o baba a murit(a facut infarct)in timpul actului sexual din sura cu paie, respectivul ce intretinea relatii intime cu ea, era mult mai tanar ca eawinkingmacar a murit satisfacuta si fericita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baba n-a cricnit ca era adevarata pomana cazuta din ceruri