| TempestUV a întrebat:

Intotdeauna m-am intrebat ceva. Tampoanele au data de expirare? Vreau raspunsuri cat mai originale

10 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Http://i.imgur.com/HL5nLGA.jpg
am folosit unul din pachetul asta
am incurcat-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prezervativele au?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,din pacate au. Cele din portofel imi expira in 2019, deci nu imi fac probleme. Totusi, nu o sa precizez de ce stau in portofel laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Nu stiam ca au rolling on the floor ....Nu imi trebuie, Nu folosesc, deci intrebam laughing
Am sa precizez eu : Sa le ai la indemana, in orice caz laughing))
De care folosesti? rolling on the floor))
Nu folosi obscenitati, ca te raportez rolling on the floor)). Glumeam laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Durex

| VibeTrix a răspuns (pentru anonim_4396):

Haaaahaaaaa laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, si daca le mănânci dupa termen faci colici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu expirăm, suntem eterni.
La culcare copii sau dimineața mai primiți spini.