| CainePeVine a întrebat:

Intr-un bar din America un tip intra val-vartej strigand: "Apa, apa!".
Barmanul scoate un pistol, il armeaza si il indreapta spre tip.
Acesta ii multumeste si pleaca linistit. Ce problema avea tipul?

Funda primeste cel ce nimereste. Daca nu nimereste nimeni funda o primeste cel care este cel mai aproape de raspuns. Timp pana la 20:40

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In acel bar nu se servea apa si tipul sughitarolling on the floorasa ca i-a trecut cand a scos barmanul pistolulrolling on the floor

6 răspunsuri:
| Thunder a răspuns:

Era pistol cu apa. Cred.

| Deni7 a răspuns:

Sughita.
Barmanul i-a aratat pistolul, s-a speriat si s-a oprit din sughitat.big grin

| CainePeVine explică:

Myhay a nimerit primulwinking. Va astept si la alte intrebari de logica.

| andreiutzu18 a răspuns:

Era nebun.

| AnkiCardle a răspuns:

Era gen Coco [ pasarea ce seamana cu un avion] din Casa Foster. Ea zice numai : coco coco coco
[insemnand diverse lucruri]. Acel tip a zis: apa apa [ gen : ameninta`ma cu pistolu ]. : ))). Dupa ce l-a amenintat, omul satisfacut a iesit din bar >: -d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In acel bar nu se servea aparolling on the floor