| Scuturici a întrebat:

Intr-un bar din America un tip intra val-vartej strigand: "Apa, apa!".
Barmanul scoate un pistol, il armeaza si il indreapta spre tip.
Acesta ii multumeste si pleaca linistit. Ce problema avea tipul?

Răspuns Câştigător
| CinevaOricineAntiJustinBieber a răspuns:

Sughita si avea nevoie de apa. Tipul s-a speriat de pistol si i-a trecut sughitul happy

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Sughita...

| Criiiiiiiis a răspuns:

Sughita si de aia vroia apa, barmanul la speriat iar el a plecat.

| BlackVeil a răspuns:

Tipul sughita in draci, cred, iar barmanul a scos pistolul ca sa-l sperie.

| Asdfasdefta a răspuns:

Pai tipul sughița și ii trebuia apa ca sa ii treacă. In acel bar nu se servea apa asa ca barmanul l-a speriat ca sa îl vindece.laughing

| Katakimiku a răspuns:

Sughita iar barmanul l-a speriat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sughiţa.