| CriCri a întrebat:

Intreb din curiozitate: Ce plante cresc la campie? Dar la deal, munte, la marginea apelor, in delta Dunarii si in Marea Neagra?

Răspuns Câştigător
| Roby67 a răspuns:

Pe peste tot cresc plante din alea verzi laughing

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Exact din curiozitate intrebi!

| Crisstina a răspuns:

Ai de facut referat la grografie si te dor degetele sa rasfoiesti cartea?

| foxi a răspuns:

Ce curioasa si lenesa esti!

| rosto a răspuns:

Ne mai crezi si prosti, nu? Uite cine s-a gasit sa ne abureasca pe noi.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu. si su caut planete care cresc la deal si ce ai mai scris.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca principala solutie credeai ca este internetul, iata ca nu e.Rasfoieste o carte.

| steauacarpati a răspuns:

Dupa cum vezi sunt multi oameni care se cred mari daca injura.si eu caut. daca cumva gasesti te rog cntacteazama la e-mail:clau_cool_2000@yahoo.com