| DeeDee28 a întrebat:

Am de facut un proiect despre Delta dunarii si Marea Neagra si nu stiu de unde sa iau imagini...cine stie ceva site-uri pe care gasesc poze frumoase din aceste zone?

Răspuns Câştigător
| exty a răspuns:

Http://www.deltadunarii.ro

9 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Google imagini

| charlie the alien a răspuns:

Scrie pe google imagini, "marea neagra" si "delta dunarii". Vei gasi multe poze frumoase

| laura810 a răspuns:

Buna, uite un site cu imagini din delta dunarii: http://www.deltadunarii.ro/imagini.asp

| FemeiaPaiangan a răspuns:

Google.

| Aammy a răspuns:

Intra pe www.imaginigoogle.ro si scrii Delta Dunarii sau MN! Sigur gasesti! Succes!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută pe didactic.ro.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci pe google imagini si scrii poze delta dunarii dar sa intri pe internet exploren daca vrei sa copiezi pozele. pe urma te duci tot pe internet exploren google imagini si scrii poze delta dunarii