| niemand a întrebat:

Intrebare:ce parere au parintii, familia si cei din jurul vostru despre solistul trupei tokio hotel si despre tokio hotel in general? doar de amuzament... cel mai bun raspuns primeste funda, clar

Răspuns Câştigător
| DaVà a răspuns:

Da` ce unica a auzit de tokyo hotel? Ea abia stie 3 cantareti romani de muzica usoara.Dar daca l-ar vedea ar spune:"Ce-i maica cu asta? Parca are streche cu parul ala-n cap! Cand eram eu tanara daca purtai asa ceva faceai inchisoare"am inchiat citatul

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Tatal : Ce dracu ti-ai facut la cap?
http://www.motifake.com/......929360.jpg
Fiica :...Dar e mic...
Tatal : Creierul tau?

| pinguinuVerde a răspuns:

Nişte depravaţi cu creastă, de parcă se cred cocoşi.

Răspuns utilizator avertizat
| BastetReloaded a răspuns:

Mama a zis ca solistu' e cea mai draguta din toate...

| Caricatură a răspuns:

No da ce taranu stie de tokio hotel? Baiii mama se chisa in freza la solist baiii.
P.S. Daca o fi stiind de Madonna si tot ii bine.O_o

| Black_Cherry a răspuns:

Fratimiu:" ce-s cu pokemonii astia? asta parca'i gay. Cum poti sa asculti asa ceva? e cea mai de rahat trupa" bla bla bla
Maicamea n-are nimic de comentat laughing De toti cocalarii de pe strada care comenteaza(si am auzit chiar foarte multi) ma doare undeva...Si mai sunt si comunistii infecti.

| MissRainbow a răspuns:

-pai...unii parinti comunisti nu isi lasa copiii sa asculte TH probabil pentru ca lumea zice ca ei sunt emo si le e frica ca nu cumva odraslele lor sa se arunce de la balcon
-altii spun:da' asta-i fata.cum sa fie baiat?
-si mai sunt care nici nu au auzit de TH si nu stiu cu ce se mananca...

| Nelly96 a răspuns:

Pai.laughingam fost fana de aia nebunalaughing da am mai crescut.asa tata imi zicea cand ascultam ma tati ma ce ii asculti pe astia care tipalaughing de bill zicea ca e arici, a si drogat, a si ca e fatalaughing