| anonim_4396 a întrebat:

Salut la toti! Ma numesc Cristina am 15ani si vreau foarte mul sa pot comunica cu solistul trupei tokio hotel. Cine stie cum as putea lua legatura cu solistul trupei tokio hotel? Merci foarte mult!

7 răspunsuri:
| stweety10 a răspuns:

Nici eu nu cred ca sta pe mess sa vorbeasca cu fanii.

| KidoSmart a răspuns:

Eu nu cred ca sta pe messenger pentru a vorbi cu fanii

| Bubble a răspuns:

Esti una din milioanele de fani.
Crezi ca reusesti, nefiind din GERMANIA!(saufiica vreunui presedinte) sa iei legatura cu bill?raised eyebrows

| LaMisto a răspuns:

Simplu.Astepti sa fie vreun concert in Romania si sari pe el cand e pe scena.Asa e la moda acum... n ai vazut si pe aia care a sarit pe Papa Benedict?laughingIti urez succeshee heeVorbind mai in serios acum...nu cred ca te poate ajuta cineva.

| ♥•♂♀♪¶§↑↓→←∟↔▲▼♣♠ a răspuns:

Wow...si eu sunt fan:X il cheama bill kaulitz pe solist.si nu am un raspuns pentru tine daram o intrebare pentru ceilalti.CARE ESTE ID-UL LUI BILL?

| Iubesc Limonada a răspuns:

Ii poti lasa un mesaj pe site-ul oficial al trupei www.tokiohotel.com

| milliondollarslover a răspuns:

English fanmail:

Bill Kaulitz

c/o Polydor Limited

364-366 Vensington High Street

London

W14 8NS

UK