| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fanii Tokio Hotel! Ce parere au parintii vostrii despre Tokio Hotel?

Răspuns Câştigător
| THhumanoidTH a răspuns:

Mie nu-mi interzic sa ascult TH!
TH e trupa mea preferata! Ii ador!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe mine nu ma impresioneaza melodiile lui si ai mei nici nu au interes in el.

| winchesters a răspuns:

Pai nu-mi interzic sa ascult TH. :]
Chiar de ar face-o nu mi-ar pasa, atata timp cat mie imi plac nu trebuie sa se bage in viata mea :]. Fiecare cu gusturile lui.

| dyannee a răspuns:

Tatalui meu ii plac,deoarece el e prof de germana :], iar mama spune ca sunt prea zgomotosi laughing.In concluzie, e OK.big grin

| キョロちゃん a răspuns:

Parintii mei ii urasc dar nu-mi interzic sa ascult TH