| VALCUANDREI1994 a întrebat:

Intrebare pentru fete/femei/sotii/femei divortate/vaduve/mame/virgine/femei trecute de 30 de ani/femei trecute de 45 de ani
Ce reprezinta pentru voi un barbat?

Răspuns Câştigător
| Lostlyric a răspuns:

Reprezinta logica pe doua picioare, iubirea intre doua c***e ce cateodata mai urca si aproape de suflet (cum se credea pe vremea lui DaVinci - anatomic, sufletul isi are loc in lacrimi) si partenerul de crima perfect.
Late edit: am uitat ca ai mai pus o intrebare. De ce merita ca barbatii sa traiasca langa noi? Pentru ca orice foc are nevoie de o apa: sa-l stinga, sa-i faca sfarsitul mai usor.

31 răspunsuri:
| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Daca are ca baza dovezi stiintifice DA, zona de confort? cei drept biologia noastra vrea sa ne adaptam sa nu incercam lucruri noi, gandire de reptile