| MBG a întrebat:

Intrebare pentur copii... Daca lati intalni pe cel care a creat scoala, ce ia-ti spune?

Răspuns Câştigător
| AliceHappyGirl a răspuns:

L-as felicita pentru asta. Merita tot respectul. A vrut sa nu murim toti niste analfabeti. A vrut sa evoluam, sa invatam cat mai multe.

32 răspunsuri:
| faranumemomentan a răspuns:

Ca e un mare om... daca n`ar fi scoala unde ne-am mai droga, unde am mai face sex si unde ne-am mai distra?

| BOOBZen a răspuns:

Il respect ca a facut aceasta scoala, si ca le-a dat sansa copiilor sa-si arate talentul(eu sunt la o scoala speciala
de arte)