| Derye a întrebat:

Intrebare pusa din pura curiozitate si pentru amuzament:

Voi cum salutati? De ce?

Ce replici va caracterizeaza?

37 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei cand am vad cu tovarasii din anturaj salut gen" Hey dudes" sau "Salutareee!" sau " Ceau!"
dar in general folosesc" Ceau!" " buna" "salut" "heya" "hi! " :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paaii
"Sa traiti binee"...saau...
"Ce face baietii?"
Si daca's fete:Ce face gagicilee? si.
"Cei aicea ba?!? Bar da negrii?!"

| CarmenR a răspuns:

Am tendinţa să zic,, bună!" la toată lumea şi eventual dacă e o persoană pe care o respect mai adaug şi un,, ziua".

| everyyoueveryme a răspuns:

BUUUUUUNA smug insotit de ridicari din sprancere si privirea fixata in ochii celui cu care vorbesc+ un zambet micut acololaughing
Nu ma costa nimic.

| teo3D a răspuns:

Ceao, hey, buna, neata, servus...la plecare cius ceao "hai noroc si la mai mare"laughing
Ca replici c ma caracterizeaza "sa-mi trag palme" "sa ma pupi in cur" "hai sa nu mai vad" "date draq" si mai multelaughing)

| Saori a răspuns:

Eu zic "neatsa" de fiecare data. indiferent de momentul zilei.laughing

| xatsu a răspuns:

Eu zic saru`mana, healeeeeu, servustoc si ceaules baules si ce faci coa`e. Sii la lumea mai invarsta saru`mana sau buna. :]