| Pufuletica98 a întrebat:

Intrebare serioasa! Eu azi am trimis un mesaj cu "ce faci?" unui prieten care este super dragut si sunt indragostita de el lulea si ca raspuns el mi-a trimis "fmm"! Ce inseamna? E de bine? Ma iubeste? Va rog raspunsuri serioase!sad

Răspuns Câştigător
| LoveToHate a răspuns:

"Fmm" e o interjectie.Ce poate sa insemne "fmm"?
N-a avut chef sa-ti raspunda la mesaj.Nu stiu daca te iubeste, pentu ca nu ai dat mai multe detalii.Cum pot sa-ti spun, daca te place sau nu, cand tu mi-ai spus doar ca ti-a trimis un mesaj cu "fmm".Cum se intelege cu tine? Iti vorbeste frumos, iti zambeste, etc?

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu.

| Furculingură a răspuns:

Este o injuratura laughing Cum a spus Ghostツ

| LoveToHate a răspuns:

Am intrebat un baiat si mi-a spus ca "fmm" e o injuratura.Deci,te-a injurat.Nu merita, astfel de baieti sunt jalnici.Atat il duce pe el mintea. Putea sa nu-ti raspunda.
Sa incerci sa-l uiti,nu merita sa te injosesti pentu un needucat.Ce crezi ca nu mai sunt alti baieti? Iti spun eu, exita, ei te merita, nu el.
Poti sa-i trimiti un mesaj cu "irelevant", ca sa inteleaga ca nu-ti pasa de el si de mintea lui proasta.

| ASimpleUser a răspuns:

Raspuns serios : eu cand jucam metin2 "fmm" se folosea ca o injuratura nu stiu ce crezi tu ca inseamna dar eu cred ca tea injurat

| Xtadelo a răspuns:

Casa de piatra. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xtadelo):

Si nunta ca-n povesti?laughing

| Xtadelo a răspuns (pentru anonim_4396):

Cam asa ceva laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E clar te injura casa de bolovani si cat mai multe oale sa aveti cu ce va bateti.

Răspuns utilizator avertizat
| leftside a răspuns:

E injuratura fmm : f****i mortii matii laughing

| FlameHaze a răspuns:

E înjurătură, înseamnă f*tuţi morţii mă-tii.

Întrebări recente