| IubesteEa a întrebat:

1.de unde stii ca te iubeste? 2. ce inseamna cand trimiti un mesaj pe mess cum ca vrei sa fi cu aceea persoana si el nu iti raspunde?, dar in rest iti da likeuri la facebook si iti trimite mesaj cu ce faci 3. inseamna ca vrea sa fie cu tine sau e genul timid? 4.cum simti ca te iubeste? dau funda la cine mi-a raspuns la toate intrebarile si pe rand! vreau raspunsuri! multe

Răspuns Câştigător
| CauseMusicMakesMeFree a răspuns:

1.De unde sti ca te iubeste? Poi daca nu esti timida il poti intreba tu sau poti pune pe altcineva sa-l intrebe. 2. Poate nu a primit mesajul.Sau poate nu stie ce sa-ti raspunda..probabil nu este sigur si nu vrea sa se grabeasca sa dea un raspuns si sa regrete dupa aia. 3. Daca iti da likeuri si chestii d'astea inseamna ca este timid...se simte atras de tine dar nu stie cum sa intre in vorba asa ca spera sa faci tu primul pas. 4.Cam acelasi raspuns ca la prima intrebare. Daca consideri ca ti-am fost de ajutor... Funda pls:X

4 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Am un singur răspuns la tot:

http://www.youtube.com/watch?v=8UouP8cRYZ8

| IubesteEa explică:

Am mai pus o intrebare iti dau daca raspunzi si la cealata nu ai pentru ce...:*

| CauseMusicMakesMeFree a răspuns:

Ms pentru funda:*

| VictorFlorin55 a răspuns:

Iubirea vine in timp! Ii place de tine, ca doar nu degeaba te intreaba ce faci