| anonim_4396 a întrebat:

Intrebari fara raspuns (parteaa 1) rolling on the floor)
sa vedem cine poate raspundee :

1. Care este culoarea oglinzii?

2. Daca iti place sa pierzi timpul atunci consideri ca de fapt ai pierdut timpul?

3. De ce ringul de box este patrat?

4. De ce atunci cand sunteti la volan si cautati o adresa anume reduceti volumul la radio?

5. De ce soarele decoloreaza parul, dar intuneca pielea?

6. De ce femeile cand se fardeaza la ochi deschid gura?

7. Ce sex are celebrul personaj de desen animat Tweety?

8. Daca mananci paste si apoi antipaste, s-ar putea sa-ti fie inca foame?

9. Daca dragostea e oarba, cum putem crede in dragoste la prima vedere?

10. De ce termosurile sunt doar cilindrice?

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sunt intrebari fara raspuns.pe buna dreptate...

| DaVà a răspuns:

1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 Lunea e inchis la sala de forta sad

| Deyutza a răspuns:

1. de toate culorile
2. da
3. ca să încapă mai bine luptătorii
4. eu îl dau mai tare
5. pentru că n-ai cum să te bronzezi în cap sau să ţi se decoloreze pielea
6. că se gândesc la sex
7. MUIEre
8. desigur
9. de-aia nu cred
10. lasă că îţi cumpăr şi unu' pătrat

| Työlki a răspuns:

1. Care este culoarea oglinzii?
Are de toate.

2. Daca iti place sa pierzi timpul atunci consideri ca de fapt ai pierdut timpul?
Eu il am langa mine.

3. De ce ringul de box este patrat?
Sa se catere unul din tipi si sa cada pe celalalt! K.O!
Aaaa, ala e la Wresling...ca sa ii copie pa astia.

4. De ce atunci cand sunteti la volan si cautati o adresa anume reduceti volumul la radio?
Sa te concentrezi daca ai cu ce.

5. De ce soarele decoloreaza parul, dar intuneca pielea?
Aci trebuie sa iti raspunda un negru...

6. De ce femeile cand se fardeaza la ochi deschid gura?
Pai raman cu gura cascata cand vad ce e acolo.

7. Ce sex are celebrul personaj de desen animat Tweety?
Hermafrodit.

8. Daca mananci paste si apoi antipaste, s-ar putea sa-ti fie inca foame?
Pentru asta e bine sa nu ai bani, ca nu-ti mai trebuie antipastehappy.

9. Daca dragostea e oarba, cum putem crede in dragoste la prima vedere?
Da ce crede cineva in dragoste la prima vedere?

10. De ce termosurile sunt doar cilindrice?
Sa bei tu dintr-o cana patrata!

| Loome a răspuns:

1. Care este culoarea oglinzii?
Multicoloră, depinde ce reflectează

2. Daca iti place sa pierzi timpul atunci consideri ca de fapt ai pierdut timpul?
Da, am pierdut timpul, și mi-a plăcut acest lucru.

3. De ce ringul de box este patrat?
pentru ca acele corzi să fie întinse calumea și pentru a sta jucătorii în 2 colțuri depărtat egale.

4. De ce atunci cand sunteti la volan si cautati o adresa anume reduceti volumul la radio?
Pentru a te concentra mai bine, să nu mergi greșit.

5. De ce soarele decoloreaza parul, dar intuneca pielea?
Pigmentul de păr se decolorează la soare, și bronzul e o modalitate de protecție a pielii de UV

6. De ce femeile cand se fardeaza la ochi deschid gura?
Să nu le vină să plângă sau. din reflex.

7. Ce sex are celebrul personaj de desen animat Tweety?

e încă pui și nu poți să îți dai seama
8. Daca mananci paste si apoi antipaste, s-ar putea sa-ti fie inca foame?
Depinde, pentru că ai mâncat întâi paste s-ar putea să nu îți fie așa mare foame, pentru că deja se digeră.

9. Daca dragostea e oarba, cum putem crede in dragoste la prima vedere?

Nu există, e o invenție.
10. De ce termosurile sunt doar cilindrice?

dacă ar avea colțuri căldura/"răceala" se va pierde pe acolo.

Hai că-s genialăă

Răspuns utilizator avertizat
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

La intrebarea 6: nu toate femeile tin gura deschisa laughing
8 : depinde de fiecare organism
9: dragostei i sau adus mai multe definitii.

| Cereala a răspuns:

1. habar-n-am
2. hăăă?
3. ca sa nu fie rotund
4. ca ne desconcentreste aia de la trinitas FM
5. ca asa vrea hidrogenu' lui
6. ca sa povesteasca cum se face
7.clar baiat
8. intreab-o pe @Guma
9. suntem foarte creduli uneori
10. ca incape apa sau lichidu mai bine in forma cilindrica dea aiaa

| AiLăvMi a răspuns:

Prietenii stiu de ce

| aLyN_4462 a răspuns:

1. incolor + roz+galben + sosete+biscuiti.
2. cred ca da thinking
3. sa nu alerge unu dupa altu in cerc laughing)
4. eu il dau mai tare tongue
5. nu stiu laughing)
6. se fardeaza si p dinti laughing)
7. neutru O_o
8. ar mai merge o pizza cu cativa biscuiti
9. complicat straight face
10. am vz eu unu patrat laughing)

| Brunette13 a răspuns:

Sa incerc happy

1. Mie mi se pare ca e gri, dar e smechera tare si fura culorile celor care se apropie de ea! Cameleonica oglinda asta happy

2. Nu, din punctul meu de vedere am facut ceva ce imi place, deci e timp fructificat. Din perspectiva altora.e tot timp pierdut!

3. E o forma mai barbateasca decat rotundul sau orice altceva laughing

4. Pentru ca te concentrezi sa gasesti adresa respectiva, si chiar daca nu utilizezi simtul auzului, e reflexul de a atenua orice distractie existenta pentru a realiza ceea ce ti-ai propus.

5. In procesul bronzarii pielii, stiu ca e activata melanina care "coloreaza" pielea
. De par…ce sa zic…are soarele o slabiciune pentru blonde, asa ca incearca din rasputeri sa le decoloreze pe toate laughing

6. Pentru ca sunt uimite de frumusetea lor tongue Eu spun ca atunci cand se fardeaza vor sa lase muschii fetei cat mai relaxati, drept urmare se intredeschid si buzele.

7. E baietel, si s-a facut si referire la asta, rareori, in cateva episoade. Dar eu i-as mai da niste testosteron cand o mai creste…sa nu ramana bietul complexat de o asa vocisoara happy

8. Gramatical se anuleaza pastele cu antipastele, gastronomic…depinde de stomac
, in mod normal ar trebui sa te saturi (antipaste = aperitiv)

9. E "oarba" dupa ce te "prinde" in mrejele ei. Asa ca poate fi dragoste la prima vedere, si apoi sa te orbeasca. Eu recomand control periodic la oftalmolog, din momentul in care simtim ca ne place de cineva happy

10. Din acelasi motiv pentru care sticlele sunt cilindrice.