| anonim_4396 a întrebat:

Niste intrebari la care nu pot raspunde :
1. Care este culoarea oglinzii?

2. Daca iti place sa pierzi timpul atunci consideri ca de fapt ai pierdut timpul?

3. De ce ringul de box este patrat?

4. De ce atunci cand sunteti la volan si cautati o adresa anume reduceti volumul la radio?

5. De ce soarele decoloreaza parul, dar intuneca pielea?

6. De ce femeile cand se fardeaza la ochi deschid gura?

7. Ce sex are celebrul personaj de desen animat Tweety?

8. De ce termosurile sunt doar cilindrice?

Ei, ce zici, ai raspunsuri la cele de mai sus?
Raspunsurile cele mai bune au fundtiza!

Răspuns Câştigător
| Yang a răspuns:

1.argintie, reflecta lumina petru ca aceasta este o proprietate. 2. a pierde timpul este o expresie verbala si nu un fapt. 3.pentru ca asa scrie in regulament ca asa trebuie sa fie si pentru ca colturile ringului reprezinta refugiu pentru jucator. 4.capacitatea creierului de concentrare difera de la om la om nu toti fac acest lucru. 5.parul si pielea sunt formate din celule diferite, pigmentii parului ard din cauza razelor ultraviolete, pigmentii pielii se inchid la culoare din cauza razelor solare. 6.se intinde pielea mai bine mai ales cand folosesti eyeliner, ruj, fard etc. 7.este baiat. 8. Temperatura se pastreaza pe un timp mai indelungat in corpurile cilindrice stiu ca am mai gasit chestia asta pe net dar explicatia nu mi-o amintesc asa bine.

4 răspunsuri:
| Yang a răspuns:

Am funda oricum pentru ca intrebarile pe care le pui tu sunt pe net deja doar ca nu m-am deranjat sa caut si sa o fac pe-a desteapta am scris ce stiam.Deci pune niste intrebari la care te gandesti tu personal nu copiate de pe net

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai fii primit funda xena daca stiai tot raspunsul la intrebarea 8 si 6! NEXT?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Happy?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1 oricare