| anonim_4396 a întrebat:

Revin cu o serie de intrebari:
Care este culoarea oglinzii?
De ce ringul de box este patrat?
De ce soarele decoloreaza parul, dar intuneca pielea?
De ce femeile cand se fardeaza la ochi deschid gura?(nu ma pot machia fara sa casc guralaughing )
Dau funda de aceasta data la raspunsurile corecte

Răspuns Câştigător
| dexro a răspuns:

Oglinda cica e incolora dar eu prefer sa cred ca este argintie, nu stiu de ce dar mie asa mi se pare big grin

Ringul de box e patrat ca sa isi gaseasca jucatorul refugiu in colt.

Soarele decoloreaza parul pentru ca descompune proteinele, iar pielea se inegreste cand este prea mult soare ca sa nu ne intoxicam cu vitamina D. (imi e lene sa scriu mai mult)

Eu primesc funda pentru ca merit big grin hmm am impresia ca asta nu era o intrebare...

Femeile deschid gura cand se fardeaza la ochi ca sa isi intinda pielea (as putea sa bag un raspus misogin dar eh... poate alta data big grin)

2 răspunsuri:
| Myssteriusthanlife a răspuns:

Oglinda este un geam cu o folie care se reflecta imaginea noastra

pentru a avea jucatorii loc sa se desfasoare ai vazut cand se duc in colturi si sare sau se arunca pe celalalt laughing ca sa aiba mai multecolturi cu mai multe posibilitati de miscari

soarele are un efect bronzant asupra pieli datorita razelor solare si etc ssi pentru par il deterioreaza si odata deteriorat cu toti stim ca isi pierde culoarea

femeile descid gura pentru asi intinde fata si odata intinsa pielea se poate aplica mai usor fardul

pa pa :*

| carpediem a răspuns:

Culoarea oglinzi este rogvaiv sau incolor cum vrei sa o iei, pentru ca ea are culoarea a ceea ce reflecta), la ring, probabil sa aiba cum sa fixeze corzile, soarele decoloreaza parul pentru ca ultravioletele descompun proteina, iar pielea sub actiunea soarelui sintertizeaza vitamina D si creste secretia de melanina, iar femeile deschid gura pentru ca de fapt inconstient "pozeaza" pentru sexul opus. Nu-mi trebuie funda, e stupid.