| anonim_4396 a întrebat:

Jos ACTA!

Cine-i cu mine?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=y n7-umK6wUs

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Semnati petitia asta daca vrei sa faceti ceva!
http://epetitions.direct.gov.uk/petitions/20685
...Ce spun tipii aia chiar e adevarat, poate la asta se refereau mayasii cand au spus de sfarsitul lumii in 2012!
Adica nu ai voie sa asculti muzica gratis pe calculator.dar ai voie la radio!
hehe...cu timpul o sa se schimbe lucrurile

6 răspunsuri:
| MyObsessionStaPeContulAstaOLuna a răspuns:

Mai bine am semna aici
http://www.avaaz.org/en/save_the_internet/
Deja sunt vreo 3.397.198 de semnături,şi nu trebuie să fi din Anglia sau America ca să poţi confirma.
Btw, la radio sunt numai căcaturi, deci pentru mine şi ăla e mort.Singura mea cale de scăpare e rock fm, dar nu are black sau death metal.

| Apache a răspuns (pentru MyObsessionStaPeContulAstaOLuna):

...eu mai ascult doar radio Romania actualitati noapte ...ca imi place jazzul lor big grin
Dar in rest? de acord, numai balarii!
noroc ca mai exista shoutcast si pot asculta si radio din afara.

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru Apache):

Mda...Numai cu simfonia lu' Boc de la radio am mai ramas. Urasc parte aia cu "tinc-tinc-tinc-este ora 16":@:@:@Ma omoaraa!
Dar unde o sa mai ascult eu Parazitii aa? In concerte din orase la 100 de km. de casa mea,in cluburi in care n-am voie sa intru? Sau in singuru' club din oras unde e numai "ce se asculta acum"? De Eminem nici nu m-ai zic. Dupa ce ca in Romania Eminem e confudat cu abrevierea de la Eminescu, dupa ACTA, Eminem o sa fie mort.So,my dear musicians,o sa ne mai ramana doar Etno prezentat de pitipoance violate de vedetele de la Acces Direct, si televiziune xxx cunoscuta si sub numele de Taraf Tv, ambele detinute de Bahmu'.So... ENJOY!:d

| Narfundo a răspuns:

Eu nu sunt cu tine.M-am plictisit de calculator si internet. Sper din tot sufletu ca oamenii sa iasa de sub drogu electricitatii si sa poata face orice au chef afara.Asta ar trebui sa te preocupe.Nu internetu si pirateria. Pirateria a fost inventata de oameni bolnavi mintali care s-au plictisit de viata si nu au gasit altceva de facut decat sa copie prostii in asa fel incat sa ne faca dependenti de chestii copiate, virusate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deja începe! Videoclipul nu mai funcţioneazăăă!

Vine sfârşiituuull!

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru anonim_4396):

Calm down :-j
Cei de la Creative Monkeyz si-au cerut drepturile de autor pe clip:))
Uite aici
http://creativemonkeyz.com/roboti/robotzi-s02-ep-special-acta/