| Ad3lle a întrebat:

Care este cel mai straniu lucru care l-ati vazut vreo data? Eu am vazut filmul The ring(un film de groaza) dar nu cel adevarat un fel de parodie dar mi-a fost frica cand l-am vazut. M-am speriat rau de tot deci nu rced ca vreau sa vad adevaratul film...sad

Răspuns Câştigător
| Userrr a răspuns:

Cel mai de groaza lucru a fost diavolulsad

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Cand am vazut videoclipul si am auzit melodia "justin bibero - baby"laughing

| Catalin_5463 a răspuns:

laughing tu ai vazut parodia de la film.scary movie 4 da nu era de croaza era parodie

| Ad3lle explică:

Pe mine ma speriat...