| madymuraru a întrebat:

De ce va e frica cel mai tare. mie mi. e frica de Samara din the ring...si de papusa merrylaughing

Răspuns Câştigător
| Graphee a răspuns:

Bună madymuraru,
Mie mi-e frică de Dumnezeu, deoarece el este Atotputernicul... Mi-e frică de judecata de Apoi, dar trebuie îndurată când va veni timpul. Dar sfârşitul îl ştie DOAR Dumnezeu. Mi-e frică de foamete, care oricând poate să urmeze peste câţiva ani.

P.S: Mi-e frică de locurile abrupte, pe unde trebuie să calci pe munte de exemplu. laughing

Baftă!
O zi splendidă, vă urează xGrapheex.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De criza financiara sper sa nu ajungem ca in vestul salbatic impuscand lume pentru ca nu avem ce manca.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Haha şi mie îmi era frică de ea când eram mică! Acum nu cred că mai am vreo teamă de ceva anume. Poate doar vreo două fobii.

| 0PopaPorno a răspuns:

Se scrie Marry! Eu am fobie de insecte, oglinzi, Samara...

| diana_5902 a răspuns:

De tine mi-e frica cel mai multlaughinglaughinglaughinglaughing