| Seducatorul a întrebat:

L-am rapit pe J.B, cat sa cer rascumparare pe el? il las in viata,il torturez, il omor ce-i fac?

22 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Constipă-l.

| Wolfszeitt a răspuns:

Smulge-i corzile vocale și eliberează-l. de la etajul 7.

| suităr a răspuns:

Cere P.I.B -ul Germaniei pe un an răscumparare. Daca nu, in 3 ore il eliberezi

| Speed99 a răspuns:

WRONG!
Eu il am. Este chiar acum in pivnita. Il am de mai mult de doua luni. Intreab-o pe Ani daca nu ma crezi (bun, asta a sunat prea a copil mic).

| Seducatorul explică (pentru Speed99):

Pai de unde crezi ca l-am rapit? Ia verifica tu pivnita?laughing

| Speed99 a răspuns (pentru Seducatorul):

*se duce in pivnita*
*se duce la RECTIFICATORUL*
Bag ***... cum l-ai luat? laughing

| Seducatorul explică (pentru Speed99):

L-am bagat intr-un sac si am fugit prin sistemul de canalizare(nu a fost prea placut)laughing

| Speed99 a răspuns (pentru Seducatorul):

Nu credeam ca voi spune asta vreodata, dar, DA-MI J.B-ul INAPOI!

| Seducatorul explică (pentru Speed99):

Nu ma nu ca deja am gasit cumparatori pentru el! O fata din Vietnam imi ofera 4 milioane de $ pe el!

| Speed99 a răspuns (pentru Seducatorul):

*poker face*
Acum, serios, da-mi-l inapoi! Ofer 5.000.000$ pe el doar da-mi-l inapoi!

| Seducatorul explică (pentru Speed99):

Stai putin ca licitatia de-abia a inceput, un cuplu Gay din Thailanda imi ofera 8 milioane de $!

| Speed99 a răspuns (pentru Seducatorul):

10$ Milioane sa fie (-.-)

| Seducatorul explică (pentru Speed99):

Nee,un idiot din Burkina Faso imi da 12 milioane!
Inca nu s-a terminat licitatia si oricum am dubii ca-mi vei da tu banii aialaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Răscumpărare, auzi...

Şi cine să-ţi dea bani pe el?! Amantul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omoara-l da-l dreacului.

| moilolyta09 a răspuns:

Torturează-l!

| iStarry a răspuns:

De ce sa-l omori?! Da-l spre adoptie laughing

| LifeEternal a răspuns:

Cere 100.000.000. lei.
Dacă nu se strîng atîția bani in 3 zile, il eliberezi.

| Marzipany a răspuns:

Dezbrac-o si arunc-o in pivnita cu o gorila(if you know what i mean)

| Cxena a răspuns:

E o infractiune! Elibereaza-l!;-)