| FuegoJr a întrebat:

L-ati auzit pe Adrian Tutu?

Cel mai bun sa "castiga".

Cred ca are si el emotii

21 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Oricine ar avea.

| Bastet a răspuns:

O să par şi eu super-drăguţa:sa emotzionat sh el:X:X:*

| Musique a răspuns:

Eu sper ca macar locul 2 sa-l ia in finala, daca nu 1
merita.Si de faza cu parinti @Pirate nu este deloc asa, deoarece are si emoti dar si talent.Incearca si tu,sa vezi cat de greu este sa urci pe o scena, la televizor, si live happy

Răspuns utilizator avertizat
| NOBODY a răspuns:

Cel mai bune merita sa castiga la premiu ala mare de multe bane care se acoarde la castigtoare.

| NOBODY a răspuns:

2 stupizi pentru mine!
2 stupizi pentru tine!
și-ncă vreo 20!
toată noaptea să te freci!

| Pralină a răspuns:

@Pirate nu are cum, nu de aceea l-a votat lumeahappy pentru ca are talent versurile au fost 100% adevarate si merita din plin primul loc pentru ca la preselectii a zis si eu ca a imporvizat si a improvizat mai bine decat unii care au lucrat la acel act.Deci meritatongue:X

Răspuns utilizator avertizat
| PastilăBă a răspuns:

Normal ca are emotiihee hee
Dar a cantat foarte bine, si versurile au fost deosebite!love struck

| PastilăBă a răspuns:

@Pirate,iti garantez eu ca publicu` nu l-a votat ca n-are parinti, deoarece el canta superb si in plus versurile lui sunt rupte din viata.

| Sოﺁℓε a răspuns:

laughing merita din plin sa intre in finala
a avut emotii

| DEBrown a răspuns:

Acum serios, e clar ca publicul l-a ales pentru ca nu are parinti.

| forever4you a răspuns:

Prestatia lui a fost foarte deosebita,speciala mi-a placutlove struck

Cat despre "castiga" este om,bineinteles ca are emotii,insa ai vazut mai ca s-a corectat singur, mie una ce a spus el mi-a placut cel mai mult, si a avut si dreptatewinking

| Kqzu97 a răspuns:

Daa.hee heesaracu` s-a emotionatday dreaminglove struck

| xlmpq a răspuns:

Imediat s-a corectat...

| Kenny a răspuns:

S-a corectat, smartass.

| StarMagda a răspuns:

A avut emotii bietul de el laughing Mai ales ca nu a mai fost in viata lui pe o scena,in afara celei de la preselectie.Mie imi place tare mult de el.Da, poate si asta cu parintii l-o ajuta, dar este extrem de sensibil.Va-ti uitat atent in ochii lui? Zici ca e o caprioara.Are niste ochii foarte blanzi.E tare frumusel.Mi-ar placea sa fie in top 5.

| Irw a răspuns:

E normal sa aiba emotiihee hee
Cred ca oricare dintre noi am fii avut emotii.
happy

| osutavirgulanoua a răspuns:

Si tu acum... Sper sa castige el

| andra33 a răspuns:

laughing Da, probabil din cauza emotiilor:p

Oricum a avut o prestatie frumoasa si merita sa mearga mai departe dp parerea meahappy

| Zambilici_6773 a răspuns:

Da,dar bietul de el s-a emotionat, nu este nimic anormal.happy
Si in plus, si-a dat seama de greseala.big grin