| Alyyn13 a întrebat:

Era clar ca Adrian Tutu va castiga. Voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
| madalyna a răspuns:

Sunt perfect de acord cu tine l-am votat si a trecut in etapa a3a si il sustin in continuare

| Moov a răspuns:

Am fost pocita la gura.Azi dimineata le ziceam prietenilor: asa va fi locu unu "Adrian Tutu" locu doi alea 2 si locul 3 akikai.[care apropo e din orasul meu big grin]...da si u o funda pls ca vine ziua mea dupa Florii laughing.

| Kqzu97 a răspuns:

Sunt de acord cu tine, si merita sa castige premiul cel mare.

| Houselaurie a răspuns:

Nu era clar, dar merita.pacat de paun ca nu a luat a facut super.

| nebunaish a răspuns:

La sfrsit cad spuneu rezulatele ma tineau in suspans, iar cand am auzit ca Adrian tutu trece in etapa urmatoare, m-am bucurat foarte mult.E talentat, si nu numai ca vocea lui e tare, dar mi-a placut ca a inventat el o melodie si nu a furat de la altii love strucklove struck Ii urez SUCCES in continuare!