| navarre a întrebat:

La biserica, preotul se intalneste cu un tanar enoriassickCe te aduce la biserica, Ioane?- Iaca, am venit sa ma spovedesc.- Nu-i nevoie, ti-am citit blogul.

6 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

OK, ai si tu unu sa-l citesc?

| AnaEindragostita a răspuns:

Esti cumva tu?

| bblock69 a răspuns:

Hahahahahaha superrrrrrrrrr laughing

Răspuns utilizator avertizat
| ~_~fericire.in.rate~_~ a răspuns:

Foarte tarelaughing
sa'mi fac si' eu blog, nu ma mai duc la biserik ca si'asa ma duc tarelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna astalaughing.
Un preot explica la ora de religie:
- Dumnezeu l-a creat pe Adam si cu o coasta din Adam a creat-o pe Eva.
- Parinte, il intrerupe un elev, tata spune ca ne tragem din maimute.
- Asculta, zise preotul plictisit, cazul familiei tale nu ma intereseaza. Eu vorbesc in general.