lolita
| lolita a întrebat:

La biserica, preotul se intalneste cu un tanar enorias:
- Ce te aduce la biserica, Ioane?
- Iaca, am venit sa ma spovedesc.
- Nu-i nevoie, ti-am citit blogul…
Cel mai tare panc pe care l-am auzit, ziceti si voi bancuri din astea moderne.

6 răspunsuri:
| Mefisto23 a răspuns:

O blonda suna la politie:
-Alo, ajutor, mi-au furat tot din masina, si volanul si pedalele... Veniti repede! Inchide, mai sta 2 minute dupa care suna iar : Nu mai veniti, ca m-am urcat in spate!

Sa ma ierte blondele de pe TPU o:-)

| AdeLina a răspuns:

2 politisti numara o bilathinking
Nu e prea modern dar asta mi-a venit in mintelaughing

| putzulica a răspuns:

Un motan se plimba pe camp. O vaca il intreaba:
-Asa mic si deja ti-a crescut mustata?
-Si tu asa mare si tot fara sutien?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cel mai nou ar fi ca ti-a cazut "B-ul" si si s-a transformat in "P". Pank rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vine balu la scoala si Bula vine ezbracat si cu un dus in fund -Toata lumea este imbracata in Zoro, Spier-Man etc. numai tu vii, Bula dezbracat si cu un dus in fund, cum se face? -pai, eu mam echizat in curcudus(forma populara pentru corcodus)! laughing

| simoSTAR a răspuns:

Un vibrator si o banana in baia unei blonde.

banana - ai mai fost mai la blonda?

vibratorul - da, am fost de multe ori!

banana - pai si atunci de ce tremuri asa?

mie chiar mi-a placut cand l-am auzit big grin