| RedBullÎmiDăAaaripi a întrebat:

La ce intrebare va ganditi cand auziti cuvantul "banana"? Cel mai amuzant raspuns primeste

Răspuns Câştigător
| pitikaaa a răspuns:

Oare ce face sotul prietenei mele? laughinglaughing
Prietena mea crede ca e casatorita cu banana din trupa lui Connect-Roh go onlaughing

17 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

E buna banana?
Mananca bananarolling on the floor

| Bastet a răspuns:

Nu imi mai mancati banana! de ce imi mancati banana?crying

Răspuns utilizator avertizat
| Sconcsiş a răspuns:

Am scăpat o banană în budă. Mai e bună de mâncat?

| anad a răspuns:

Oare orbesc daca mananc si eu una? (apropo de bancul cu ardelenii, banana si trenul in tunel!)

| Deyutza a răspuns:

Cat de lunga e banana? laughing

| Serena1993 a răspuns:

Ce e o banana? 0_0

| MMadalina a răspuns:

Banana=maimutelaughing

Eu la asta ma gandesclaughing

| Urzică a răspuns:

Cu ce se mananca "banana"?

| Niros19 a răspuns:

Ce banana mea naiba ai ma? ca iti trag o banana in gura laughing

| foreverANDaDAY a răspuns:

Iti place sa sugi banane?

| zacusca16 a răspuns:

Ce gust are banana?
de ce sugi banana?

| zacusca16 a răspuns:

Ce gust are banana?
de ce sugi banana?

| Nebuneală a răspuns:

"Ce banana mea vrei?" laughing

| Mus1k a răspuns:

Mi-ai furat banana, eu te spun lw mama si ma gandesc la o scula apreciata de tt fetele! Se balangane, e mare, lung si nu e ce credeti voilaughing))

| aditimus a răspuns:

Banana = pom = fruct = gura happy

| sandulachedragos a răspuns:

Un fruct care creste in copac!?! si sunt mai multe la un loc, cresc in grup, ca maimutele. si mai stii tu cine. vorbesc si se comporta ca maimutele si poarta mereu o banana dupa eihappy numai ca cei mai multi "destepti" se mandresc DOAR cu ea si cu lungimea, de parca asta conteaza; "gustul" si particularitatile fac diferenta intre fructe si nunumai.