| anonim_4396 a întrebat:

Voi la ce va ganditi cand auziti cuvantul >"sexy"?:

10 răspunsuri:
| User a răspuns:

La decoltee de un metru patrat si fuste 2 dejtedrooling

| juniper a răspuns:

De fapt la cuvantul asta ma gandesc la o persoana "cool" care poate face orice, este desteapta si se imbraca super, mai mult partea cu imbracatul.

| MisterKat a răspuns:

La o persoana(femeie) cu carisma. gen Irina Schrotter.

| andreea7520 a răspuns:

O femeie e sexy cand arunca priviri provocatoare, poarta fuste scurte, bluze decoltate, bronzul, picioare frumoase laughing etc
Si un barbat e sexy cand are un abdomen bine facutsmug e si el bronzat, tunsoare sexy etc love struck

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

La costum de baielaughingla o persoana care are temp de peste 36 de grade`la niste buze zemoaselaughingla muschiuleti si priviri cu subinteles`

| alexutzu00791 a răspuns:

Picioare lungiday dreaming, pantofi cu toc, imbracaminte neagra,

| Helene a răspuns:

Pai nu stiu.''sexy''. hmmm.-Cred ca se refera la un corp atragator, la felul in care se imbraca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Manifestati o dureroasa intoleranta fata de gusturile mele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La sexualitatea ce o degaja o persoana prin imbracaminte corp, pozitie, parfum, privire, vorba.