| fastXandXcurious a întrebat:

Care are cel mai tare raspuns primeste funda. La ce va ganditi cand auziti,, cartof " : sa va vad :d

12 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

La un prieten foarte bun care este poreclit cu acest frumos nume.

| darrio2007 a răspuns:

La piure.

| Trolli a răspuns:

La ulei, sa-l prajesc.
Dar gandindu-ma la ulei, ma gandesc la grasimi, apoi ca ma ingras, ca o sa am celulita....hmm...
Cartof=pabuga.

| cypryan11 a răspuns:

La nasul uni coleg laughing))

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

La cineva tare de cap, genul acela care pricepe greu si uita repede.Ori caruia-i spui un banc joia si incepe sa rada duminica la biserica...

| MaliciousDeath a răspuns:

"Share this potato for no reason."

Răspuns utilizator avertizat
| LorenaAnca a răspuns:

Asa imi spune fratele meu. Deci cand aud ''cartof'' ma gandesc la fratele meu.

| andrei1993a a răspuns:

La o ceapa laughing)

| 1AngryMan a răspuns:

LOL laughingtare intrebare thinking la mancare?!laughing

| ignatzel98 a răspuns:

La o combinatie de cartofi pai cu o soseta rupta din care iese un deget mare puturoslaughing