| LoOvE a întrebat:

La ce varsta v-ati vopsit prima oara?(ce culoare?)

Răspuns Câştigător
| dany3la a răspuns:

La 15 ani, culoarea blond(cu care sunt si acum)

14 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

M-am vopsit tot verde cand vopseam gardul de la curte...cand eram la camin

| Muflă a răspuns:

@Tigrilă Grow up, dude.

| Bya132 a răspuns:

Pe la 3 ani.
M-am făcut roz, cu șuvițe negre.
Nu ma lăsat mama cu șuvițe, dar după puțin timp, m-am vopsit în culoarea verde D:

Răspuns utilizator avertizat
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Aveam cateva luni si tot trageam de pampers ca nu-l suportam si mereu sfarseam prin a ma... vopsi

Răspuns utilizator avertizat
| Gumã a răspuns:

12.Roscata,eu sunt satena natural, de fapt a fost un rosu mai aprinswinking

| Bizzareq1 a răspuns:

@talentatha 13 ani ai tai nu au existat...ai (10-11 ani)

| LolNope a răspuns:

Pai tenul meu este de culoare verde, insa asa l-am facut cu doua luni in urma.

Prima data cand mi-am vopsit pielea a fost la 3 luni,atunci m-am facut ciclam,insa nu mi-a placut mult.
Tu te gandesti sa te vopsesti? Sa ai grija sa alegi ceva care sa iti scozta in evidenta culoarea ochilor si a unghiilor de la picioare.
*sarcasm mode off*
Nu m-am vopsit inca, imi place culoarea parului meu cum este happy
dar totusi mi-as face niste suvite la vara(blonde, eu sunt satena).Si am 13 ani

| FreshDreams a răspuns:

La ce varsta mi-am vopsit masina?
Hmm.sa ma gandesc...cred ca la 7 ani cand m-am impiedicat si vopseaua "a zburat" pe masina...era galbena.

| MrsDraculescu a răspuns:

Paru` pubian?

| Tigrilă a răspuns:

Stupid stupid stupid la toata lumea; x ahhhhh ce bine ma simt (placerea e de partea mea )

Răspuns utilizator avertizat
| SexyBunny a răspuns:

La 6 ani.Era o cutie pe un dulap mai mic cu vopsea albastra. Am luat-o si am scapat-o pe mine si pe pisica.Din fericire de pe mine a mers. da' de pe pisica. nu prea laughing