| ralucaralu a întrebat:

La ce varsta v-ati vopsit prima data?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

La 13 anilove strucksi mi-a placut foarte mult. aveam o culoare rosu cu mov parca aveam suvite dar acum am 17 ani sunt bruneta si nu o sa ma mai vopsesc altfel este culoarea care cred eu ca imi sta cel mai binelove struck

17 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Am aproape 17 ani si nu m-am vopsit niciodata pentru ca nu vreau sa-i stric culoarea naturala parului meu. O sa o fac cand o sa ajung pe la 30 de ani si o sa fie necesar, probabil.

| daii a răspuns:

14 ani. dar acum imi pare raustraight face
oricum incet incet imi revine culoarea mea naturala. dar nohsigh

by daiiwinking

cami
| cami a răspuns:

Ma gandeam la vara sa ma vopsesc, dar cred ca renunt la idee (cand esti adolescent ai multe bazdaganii in cap ).-sa-ti dai doua (sau mai multe) gauri in ureche, sa porti haine excentrice, sa vb si sa scrii anapoda, etc.

| inna a răspuns:

La 15 ani jumatehee hee. Si am regretat si mi-am promis ca nu o sa ma mai vopsesc never ever.

| carminaburana43 a răspuns:

In liceu in clasa a 12 m-am facut blonda.Pe vremea aceea a iesit un mic scandal ca nu era voie era anul: 1980.

| Klara a răspuns:

Cu nuantator, la 16 ani...eram mai bruneta...

| Butsilee a răspuns:

La 10 ani dar nu vopsit suvite groase laughing mai precis si-a batut una joc de parul meurolling on the floor e ce a fost a fost oh go on a trecut oricum acum am 14 ani straight face

| DonGiovanni a răspuns:

Buna.
am 12 ani si inca nu mam vopsit.
pa.

| Aurelia a răspuns:

Nu m-am vopsit niciodata, si nici nu intentionez sa o fac prea curand. "Prea curand" inseamnand cand voi avea 50 de ani si-mi vor aparea fire albe-n capbig grin Dar sa lasam timpul sa treacahappy

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Am 17 ani jumate dar nu m-am vopsit si nici nu vreau. Poate cand o sa incep sa am fire albe in cap o sa ma vopsesc big grin

| DianaLostInDreams a răspuns:

La 15 ani suvite blode, dupa aia m-am revopsit cu roscat si asa il am si acumhappy

| alexutza123 a răspuns:

Sincer mi-am luat doar sampon semipermanent care se ia la prima spalare.La varta de 15 ani am facut asta, dra regret ca am facut'o ca mi-am stricat culoarea parului si mi-a aparut matreata

| gianinutza a răspuns:

La 13 ani

| oana_3034 a răspuns:

La 15 anibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

16 ani.Vara trec
Prima si sg data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In a 5 a am trait prima experienta big grin laughing) am avut prima suvita colorata si avea culoarea...rosu laughing). Deci imaginati'va ce iese daca pui pe parul blond vopsea rosie laughing)rolling on the floor). Am avut experienta cu toate nuantele de la roz pana la rosu de la blond pana la saten inchis...am avut si suvite oranj laughing).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 12 ani si 8 luni