| cipri1999 a întrebat:

La coltul unei case rotunde se aude o impuscatura de cutit victima cade spanzurata. Cate kilograme are asfaltu daca Ionut joaca Volei cu 2 palete? va rog seriositate!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0 kg happy Deoarece Ionut joaca volei cu 2 palete, si tu ai intrebat cat cantareste asfaltul. Deci daca ne luam dupa legea lui arhimede, va fi a la patrat ori cantarimea lui Ionut + lungimea sa ca sa stim cat cantareste + asfaltul marginii impuscaturii. Si daca facem cu piramida lu pitagora, ne da 0, deoarece ori ce plus intr-o propozitie respirativa cu subiect de complement in matematica, adunat cu * la patrat o sa fie 0, in cazul lui Ionut in care cutitul este impuscatura paletelor a 6 cai frumosi.

Intelegi? happy

21 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Chiar cred că oxigenul nu e pentru toți.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Musique):

He2. St+I+U. *chemestry jokes*

| Musique a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Ăăăămm? Ce?

| LordBolton a răspuns (pentru Musique):

Sunt de acord cu tine.

| Musique a răspuns (pentru LordBolton):

Toată lumea mă susține azi. o.o
Mă duc să fac o cerere pentru președenție.

*mulțuuu*

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Musique):

Hehe. Stiu.

| Musique a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Potasiu.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Furculingură):

Dar Furcu chiar e sexy... -10 puncte. Ai un 9 pe azi.

| Furculingură a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

... am luat 9 la mate?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Furculingură):

Da, poti sa salti de fericire.

| Furculingură a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

IUII, NU POT SĂ CRED CĂ AM LUAT 9 LA MATE.
T-te cinstesc cu o bere. O apă plată cu lămâie? Un set nou de creioane, mrr. ( smug )

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Furculingură):

Vreau creioanele.smug
*m-am tampit*

| ady123 a răspuns:

Cate trebuie

| robijam a răspuns:

Saracul pamant, cara si umbra ta. Cum a zis si Musique, oxigenul nu e pentru toti.

| Magnifico a răspuns:

Serioz iti spun ca asfaltul are mai multe kilograme decat Ionut, care e spanzurat de la impuscatura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masa asfaltului + masa lui Ionuţ care se apasă pe asfalt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subscriu la răspunsul lui Musique.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am venit aicishea ca sa vedem aicishea cum a fost sinucis de otravire prin impuscarea, ca arma s-a folosit gaura de la poponeata, cand i-a dat o basina i-a zburat mucii lui Ionut de s-a a ascuns si asfaltul de asa iz parfumat, daca si voleiul si-a luat aletele si a plecat acasa? Nesimtire mare pe Ionut asta

| cipri1999 explică:

Musique prost mai esti.e Trivia crezi ca vorbesc serios?

| Musique a răspuns (pentru cipri1999):

Mă dulceață *își păstrează calmul* eu când spun că oxigenul nu e pentru toți, știu de ce spun asta.
Pentru a nu știu câta oară îți spun SUNT FATĂ!
E așa greu să reți un lucru atât de mărunt ca ăsta?
Cum înveți pentru școală atunci?

*hai că mi-am păstrat calmul*