| allexya501 a întrebat:

La coltul unei case rotunde se aude o impuscatura de cutit, victima cade spanzurata.
intrebarea este:

daca o oaie sare din membri fata de ceilalti nerespectand prima dimensiune avea o comunitate in fiecare propozitie sau era constitutional?

Răspuns Câştigător
| kat3045 a răspuns:

Era constitutional deoarece sensul dimensiunilor este schimbat. Pentru a avea comunitate in propozitie prima dimensiune era 596 din 600. Cele 4 ramase ne avand comunitate, rezultatul ducant mai departe spre -1 care fata de alte dimensiuni poate constitutional.
Intelegi?

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mă duc să mă împușc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o gluma, oameni buni.
Eu ador chestiile asteahappy, nu stiu de ce.

| ShadeAdda a răspuns:

O impuscatura de... cutit?!
Iar in urma impuscaturii victima cade... spanzurata?!
Vreau sa fiu o oaie. Sa sar intre dimensiuni, peste membri. big grin laughing

Nu sunt singura care se holbeaza la intrebare si nu stie ce sa raspunda, nu? laughing

| geopopiku a răspuns:

Este cumva un mesaj codat?

| Laurok a răspuns:

Raspunsul este:o vaca croseta apa, vine un cal la ea si o intreaba...cat e ceasul...joi! atunci cobor la primahappy