| mel24 a întrebat:

La voi ninge? ca la mine ninge si in casa! am inghetat dracu de frig, nu mai potttttt! ce sa fac doamneeeeeeeeeee

Răspuns Câştigător
| JustMusic a răspuns:

Ok, atunci ce naiba cauti tu in congelator?

28 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Inchide fereastra.

| mel24 explică (pentru JustMusic):

E inchisa dao dreacu laughing

| mel24 explică (pentru JustMusic):

Mai nu stiu cum dracu am reusit performanta asta :rolling on the floor

| JustMusic a răspuns (pentru mel24):

Ok, atunci ce naiba cauti tu in congelator?

| GroparuVesel a răspuns:

Ciudat e ca la mine in cimitir chiar a nins.S-a terminat acum 2 ore.

| mel24 explică (pentru GroparuVesel):

Si la mine tot acum 2 ore s-a terminat! care e concluzia? :rolling on the floor

| GroparuVesel a răspuns (pentru mel24):

Esti ingropata in cimitirul meu?

| mel24 explică (pentru GroparuVesel):

Cred ca da tongue

| BeastMaster a răspuns:

Se poate ingheta de cald?

| mel24 explică (pentru BeastMaster):

Da normal! :rolling on the floor

| BeastMaster a răspuns (pentru mel24):

Macar am invatat si eu ceva nou azi.

| mel24 explică (pentru BeastMaster):

Pai da! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la mine :s. Asta e..sincer niciodata nu am inteles de ce se fac casele afarastraight face

| Weedier a răspuns:

La mine nu ninge nici afară, cum dracu să ningă în casă? laughing

| mel24 explică (pentru Weedier):

Aoleuuuu acum am venit de afara! ninge in draci mari ..pfffft

| Weedier a răspuns (pentru mel24):

Naşpabatting eyelashes

| PotatoMustDie a răspuns:

Daca iti ninge in casa iti recomand sa te duci in beci, acolo e mai cald prin comparatie. In plus, acolo tine taica-tau palinca deci, ai cu ce sa te incalzesti.

Răspuns utilizator avertizat
| beyondbirthday a răspuns:

Mama, ce disperat esti!
Porneste caloriferul, daca nici asa nu merge, spune-le vecinilor de sus sa nu mai arunce cuburi de gheata prin gaura din tavanul tau!winking

| mel24 explică (pentru beyondbirthday):

Stau la ultimul etaj! laughing

| beyondbirthday a răspuns:

Atunci du-te afara, poate acolo nu ninge!winking

| val18 a răspuns:

Umm poti sa faci un om de zapada ca sa iti pui sangele in miscare laughing funda?big grin

| mel24 explică (pentru val18):

De unde printeso atatea funde!? ca nu pot sa iti dau! esti micalaughing

| val18 a răspuns (pentru mel24):

sad

| val18 a răspuns:

Pai stai putin ca nu inteleg... daca la tine ninge in casa si este frig... la mine de ce nu ninge si nici nu este frig? k doar stam in aceeasi casalaughing

| raulXXX a răspuns:

Fa un foc in misjlocul camerei sa te incalzestilaughing