| marina29 a întrebat:

Lady Gaga are peruca?

Răspuns Câştigător
| maryana5 a răspuns:

Cred ca da... oricum tipa e sarita de pe fix...si e obsedata sexuala worried ma sperie worried
xoxo, mary worried

46 răspunsuri:
| AlinutzaRouz a răspuns:

Cred ca da, nu vad cum ar putea sa aiba parul scurt apoi lung, apoi iar scurt laughing da mie-mi place cum canta

| Creatsaaaaaaa a răspuns:

Da... dar oricum ce conteaza... ii sta binehappy

| biank98 a răspuns:

Da, in videoclipuri.

| Ecaterina a răspuns:

Who knows? hi hihappy

| ingerulnegru a răspuns:

Mai ata tim cat e superbaaa ce mai conteza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da normal ea are parul scurt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori!
da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar numai cand are unele videoclipuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se intelege ca are peruca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da lOl ca are nu e verisoaramea? sta in londra sau america... d-ne ea face aproape hainele si poarta peruca pentru ca e f bogata,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.rimel.ro/2009/06/lady-gaga-fara-peruca-si-machiaj.html aici e o poza cu ea in realitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai are peruca pentru ca in videoclipul bad romance la inceput are parul pana la umeri iar peste cateva secunde are parul mai lung decat il avea in prima parte deci concluzie.si asta nu e prima concluzie pe care o am referitot la acest lucru sunt mai multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu ai observat ca in fiecare videoclip are schimbat parul.Eu o ador.Canta minunat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, are peruca pentru.ca era intr-un videoclip cand dansa i sa last ''parul'' pe spata iar i-a si-a pus imediat mana in cap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poarta peruca in realitate e ft urata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poarta peruca doar in fata publicului...in realitate e bruneta, iar poza aia unde e ea cu prietenul ei si nu e machiat nu e lady gaga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu. Poate tu sti daca lady gaga e fata sau baiat? eu nu stiu zi-mi pe id asta :pisi_ada_grasuta am 9ani judetul ilfov comuna moara vlasiei pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da lady gaga are peruca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca are peruca mie imi place de ea la nebunie be tare tipa(Lady Gaga) daca voi credeti nu aveti decat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are peruca lady gaga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine este leidi gaga in realitate
/?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are peruca eu sunt bruneta si am un breton foarte des daca as mai fi si blonda ar parea ca port peruca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady gaga nu are peruca foloseste multe solutii pentru parul ei ii chiar cool parul ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iubesc pe lady gaga dar cred ca cate-o data poarta peruca si cateodata nu poarta in videoclipul poker face are o parte din videoclip parul alb iar in altul are bllond si il are mai lung

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey. buna si p mine ma cheama marina cojocarutonguelaughing...se poate de indata ce are arul extravagant d lung dar poate sa aiba si extensii... dar dupa cum are parul scurt oricine isi da seama ca are perucatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are peruca nu stiti ca isi pune extensi de par si poate sa isi faca parul cum vrea ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are peruca, chiar ea a marturisit asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea e frumoasa oricum tongue