| andra_8491 a întrebat:

Este adevarat ca lady gaga poarta peruca?

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu cred.

http://www.myidol.ro/......tural.html

Fiind o persoana care nu se fereste sa fie naturala, nu cred ca ar avea de ce sa minta. Ea a spus ca nu poarta, deci cred ca asa e. Nu e genul sa se ascunda si sa infloreasca. E mandra de ea asa cum e.

| Biaaaa a răspuns:

Da tongue Dacate uiti atent la pozele ei sau la spectacole vei remarca astawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti funda din parul ei e adevarata si ea ii pace sa poarte parul asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu nu poarta

| BlueByMe a răspuns:

NU! Cu siguranta NU!

| savingyou a răspuns:

Nu cam cred in asta!

| Anda_5897 a răspuns:

Da, clar! scrie in foarte multe reviste si este foarte adevarat. tocmai ea a zis ca ii e mult mai usor sa poarte o peruca decat sa-si tot schimbe frizura.big grin

| seryf50 a răspuns:

Da!

| meje a răspuns:

Este foarte adevarat. Se observa foarte usor deoarece stilul parului (si uneori lungimea)se schimba la unele showri...chiar si in videoclipuri.

| laurica_5067 a răspuns:

No hai sa nulaughing
da ce tu chiar crezi ca i creste parul cand pocneste din degete. Odata lung odata scurt odata mov odata nu stiu cum.Fi serioasa, nu stiu dacas peruci da cu siguranta are extensii si meshe. Da cred ca si peruci